jaki pkd ma firma

30 sierpnia 2023 0 przez Głos Szczecina

Znaleziony temat: jaki pkd ma firma

„Przewodnik po firmach w Szczecinie: od sklepów po zabytki i port”

Szczecin, stolica województwa zachodniopomorskiego, jest jednym z najważniejszych ośrodków biznesowych w Polsce. Jeśli jesteś zainteresowany założeniem własnej firmy w tym mieście, ważne jest, abyś znał odpowiedni kod PKD dla swojej działalności. W tym artykule przedstawimy Ci kilka przykładów firm w Szczecinie oraz odpowiednie kody PKD dla nich.

1. Sklepy spożywcze:
Jeśli planujesz otworzyć sklep spożywczy w Szczecinie, warto wiedzieć, że popularne sieci takie jak Żabka czy Biedronka mają swoje oddziały w tym mieście. Odpowiedni kod PKD dla tego rodzaju działalności to 47.11.Z.

2. Firmy związane z turystyką:
Szczecin jest również atrakcyjnym miejscem dla turystów, ze względu na swoje zabytki i położenie nad Odrą. Jeśli chcesz założyć firmę związana z turystyką, na przykład biuro podróży, kod PKD dla tego rodzaju działalności to 79.11.Z.

3. Praca:
Szczecin oferuje wiele możliwości zatrudnienia. Jeśli szukasz pracy w tym mieście, warto wiedzieć, że istnieje wiele firm rekrutacyjnych, które mogą Ci pomóc w znalezieniu odpowiedniej oferty. Kod PKD dla agencji pracy tymczasowej to 78.20.Z.

4. Firmy związane z portem:
Szczeciński port jest jednym z najważniejszych portów morskich w Polsce. Jeśli interesuje Cię branża portowa, kod PKD dla działalności związanej z portem morskim to 52.10.A.

5. Zabytki:
Szczecin słynie z wielu pięknych zabytków, takich jak Zamek Książąt Pomorskich czy Katedra św. Jakuba. Jeśli chciałbyś prowadzić firmę związaną z ochroną zabytków, kod PKD dla tego rodzaju działalności to 91.03.Z.

Podsumowując, przed założeniem firmy w Szczecinie warto zapoznać się z odpowiednim kodem PKD dla swojej działalności. W tym artykule przedstawiliśmy kilka przykładów firm związanych z różnymi branżami w Szczecinie oraz odpowiednie kody PKD dla nich. Pamiętaj, że dobry start to klucz do sukcesu, dlatego warto dobrze przygotować się przed rozpoczęciem własnego biznesu w tym pięknym mieście.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jaki pkd ma firma

0 0 votes
Daj ocenę