Spotkanie szczecińskiej społeczności IT na Embedded Meetup już 29 listopada

Spotkanie szczecińskiej społeczności IT na Embedded Meetup już 29 listopada

20 listopada 2022 0 przez Głos Szczecina

Wymiana doświadczeń i informacji o aktualnych trendach w branży stanowi ważny punkt charakteryzujący sektor informatyczny. Szczecińscy developerzy i inżynierowie będą mogli ponownie spotkać się na kreatywnym networkingu w ramach czwartej edycji Embedded Meetup, która odbędzie się już 29 listopada 2022 roku w Pubie Exp przy ulicy Mariackiej 26 w Szczecinie.

 Listopadowa edycja Embedded Meetup pozwoli ekspertom z regionu omówić bieżące trendy i porozmawiać o wyzwaniach, z którymi wielu z nich mierzy się na co dzień w swojej pracy. W tym duchu utrzymane będą też dwie zaplanowane prezentacje. Tomasz Bitowt podczas swojej prelekcji „Setting up Kubernetes cluster on a multiple Raspberry Pi devices” opowie o tworzeniu klastra Kubernetes, zapraszając uczestników do świata systemów embedded, ale również szybko rozwijającej się technologii internetu rzeczy. Z kolei Iryna Zianchurina w swoim wystąpieniu „World of embedded and its modern aspects in use” rzuci nieco inne światło na szybko rozwijające się systemy embedded, spoglądając na przyczyny ich popularności i współczesne przykłady użycia.

Embedded Meetup różni się od popularnych w branży IT konferencji tym, że uczestnicy nie są tylko słuchaczami, a aktywnymi uczestnikami. Spotkanie stawia na wymianę wiedzy i obserwacji pomiędzy specjalistami o różnym profilu i doświadczeniu w zawodzie. Za to też były chwalone poprzednie edycje, które inspirowały obecnych, pokazując im nowe możliwości czy kreatywne rozwiązania napotykanych w codziennej pracy problemów. Rosnąca popularność takich eventów sprawia, że podobne spotkania integrujące społeczność IT są w tym roku jeszcze planowane w Katowicach oraz Krakowie.

Embedded Meetup w Szczecinie rozpocznie się 29 listopada 2022 roku o godzinie 18:00 w Pubie Exp przy ulicy Mariackiej 26 w Szczecinie. Spotkanie jest bezpłatne, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

Darmowa rejestracja -> https://www.meetup.com/pl-PL/embedded-meetup-szczecin/events/289665826/

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę