Na co zwracać uwagę przy wyborze dewelopera?

Na co zwracać uwagę przy wyborze dewelopera?

1 września 2022 0 przez Głos Szczecina

Zakup wymarzonego mieszkania to bardzo istotna decyzja w życiu. Warto podjąć ją świadomie, a co za tym idzie, dokonać słusznej decyzji dotyczącej firmy deweloperskiej. Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze dewelopera.

Sprawdź doświadczenie i zrealizowane inwestycje

Wizytówką każdego dewelopera są jego poprzednie inwestycje. Dlatego przed podjęciem decyzji sprawdź doświadczenie przedsiębiorstwa, z którym zamierzasz podpisać umowę deweloperską. Co prawda zmiany, które od kilku lat funkcjonują w obszarze ustawy deweloperskiej, chronią interesy nabywcy, ale chcąc spać spokojnie, zweryfikuj dokładnie dewelopera. Jednym z najlepszych źródeł informacji jest jego strona internetowa, na której prezentuje dotychczas zrealizowane inwestycje. Przydatnym narzędziem okażą się również fora internetowe, w ramach których nabywcy chętnie zakładają wątki dotyczące mieszkań w danej okolicy.

Jeśli interesuje Cię nieruchomość w okolicy Poznania, to zwróć uwagę na Agrobex – deweloper z Poznania. To firma obecna od ponad 30 lat na rynku, która na swoim koncie ma przeszło 60 zrealizowanych inwestycji mieszkaniowych. Duża liczba inwestycji i pieczołowitość w zakresie każdej z nich sprawiają, że takiemu deweloperowi warto zaufać.

Czy firma należy do PZFD?

Istotną informacją dla nabywców jest to, czy dany deweloper należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. To instytucja, która podejmuje działania na rzecz tworzenia dobrego prawa, polepszania warunków inwestowania na rynku nieruchomości i poprawy wizerunku całej branży. Do PZFD należy niemal 300 firm, a wśród nich są deweloperzy budujący mieszkania, hotele, magazyny, biura, powierzchnie usługowo-handlowe czy też parkingi. Działalność Polskiego Związku Firm Deweloperskich opiera się na integracji, edukacji i legislacji. Co ważne dla klienta, każdy deweloper przystępujący do Polskiego Związku Firm Deweloperskich jest dokładnie sprawdzany, dzięki czemu wzbudza większe zaufanie.  

Zobacz, co oferuje obsługa klienta

Tym, co równie istotne przy wyborze dewelopera, jest pomoc przy załatwianiu formalności. Agrobex – deweloper z Poznania oferuje swoim klientom wsparcie przy załatwianiu formalności i uzyskaniu kredytu hipotecznego. Na stronie internetowej dewelopera można znaleźć przydatne poradniki dla kupującego, które pozwolą podjąć decyzję. Łatwo dostępne pliki zawierają informacje na temat analizy oferty mieszkań, porad budowlanych czy prawniczych.

Tym, co jeszcze zwraca uwagę, jest pomoc przy załatwianiu oferty kredytowej. Dzięki Agrobex – deweloper z Poznania wybierzesz najlepszą ofertę kredytu hipotecznego, uzyskasz wsparcie w trakcie podpisywania umowy czy przeglądzie księgi wieczystej, pomoc w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji oraz kompleksową koordynację całego procesu kredytowego. Co istotne, za pomoc tego typu nie uiścisz żadnych dodatkowych opłat.

Oferta wykończenia mieszkania

Ciekawą opcją dla osób rozważających kupno mieszkania jest wykończenie wnętrz „pod klucz”. Taką ofertę dla swoich klientów ma między innymi Agrobex – deweloper z Poznania. W ramach oferowanych pakietów wykończeniowych osoby kupujące mieszkanie mogą otrzymać lokal mieszkalny gotowy do zamieszkania. To ogromna oszczędność czasu poświęconego na poszukiwanie materiałów wykończeniowych oraz odpowiedniej ekipy wykończeniowej. Klienci mogą skorzystać również z profesjonalnej obsługi, a przede wszystkim fachowego wykonania zleconych prac.

0 0 votes
Daj ocenę