Domokoncept – salon meblowy w Szczecinie

Domokoncept – salon meblowy w Szczecinie

12 lipca 2022 0 przez Głos Szczecina

Wybór odpowiedniej jakości mebli do mieszkania bardzo często staje się wyzwaniem nie tylko dla osób prywatnych, ale i projektantów. Duża rozpiętość ofert zarówno pod względem cenowym, jakościowym, jak i kraju pochodzenia, w wielu przypadkach determinuje ich walory estetyczne oraz funkcjonalne po kilku latach użytkowania. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wybrać dobrej jakości meble, gdzie można spotkać unikalne wzornictwo oraz dlaczego warto osobiście przekonać się jak wiele może w naszym życiu zmienić sofa, fotel, czy chociażby dywan polskiego producenta, sprawdź koniecznie ten artykuł.

Salon meblowy w Szczecinie

Szczecin to miasto, które liczy blisko czterysta tysięcy mieszkańców i oferuje naprawdę spory wachlarz marketów, sklepów i salonów meblowych. W Szczecinie możemy spotkać również wyjątkowe miejsca, gdzie znajdują się starannie wyselekcjonowane meble polskich producentów z wieloletnią tradycją w zakresie wzornictwa. Jednym z takich miejsc jest Domokoncept — salon meblowy w Szczecinie, który pozwala poczuć prawdziwą różnicę, jaką oferują polscy producenci, tacy jak Fameg, SITS czy Paged w bardzo przystępnych cenach.

Obecność polskich marek w salonie meblowym Domokoncept to jednak nie przypadek. Wysoka jakość materiałów, ogromna dbałość o każdy detal oraz niewygórowana cena za produkty światowej klasy sprawia, że polscy producenci mebli musieli zagościć również w Szczecinie, wychodząc tym samym naprzeciw oczekiwaniom lokalnego rynku. Szczecin jest miastem, w którym coraz częściej poszukiwane są luksusowe meble do salonu i sypialni o unikalnej formie, które wyszły spod ręki polskich projektantów i producentów mebli.

W salonie meblowym Domokoncept oraz na stronie internetowej www.domokoncept.pl mamy do dyspozycji blisko tysiąc unikalnych pozycji w wielu wariantach tkanin i wybarwień. Pozwala nam to na stworzenie unikalnej i spójnej przestrzeni zarówno w mieszaniu, jak i większym domu jednorodzinnym. Głównym założeniem w salonie meblowym Domokoncept jest przede wszystkim stworzenie aranżacji, która wpisuje się w obecne trendy budownictwa mieszkaniowego, dlatego też wiele gotowych aranżacji powstała na planie mieszkań o wielkości około pięćdziesięciu metrów.

Sofy rozkładane Szczecin

Zakup sofy to jeden z częstszych powodów, który kieruje nas do salonu meblowego. Mnogość dostępnych wariantów i funkcjonalności sprawia, że wybranie odpowiedniego mebla wypoczynkowego może wymagać od nas nieco więcej zaangażowania, niż mogłoby się wydawać na początku. Sofy rozkładane i modułowe z funkcją spania są bardzo dobrą alternatywą, dla które osób szukają przede wszystkim funkcjonalnego produktu do małego mieszkania. Nowoczesne sofy rozkładane od SITS w Szczecinie to produkty, które oferują nam podwójną korzyść. Z jednej strony sofa z funkcją spania SITS zapewnia wyjątkowy komfort wypoczynku w dzień. Natomiast gdy zajdzie taka potrzeba, w zaledwie kilka chwil sofa SITS zaoferuje nam miejsce do spania z prawdziwym materacem, jaki możemy spotkać w wielu łóżkach.

Przykładowe aranżacje wnętrz w salonie meblowym Domokoncept

Odwiedzając jeden z wielu salonów meblowych w Szczecinie, możemy zauważyć, że część z nich prezentuje ofertę w sposób, który zdecydowanie odbiega od finalnego przeznaczenia danego mebla. Mowa tu oczywiście o miejscach, gdzie stoły znajdują się w jednej części salonu meblowego, krzesła do jadalni w drugiej, a sofy czy narożniki są jeszcze w innej części.

Salon meblowy Domokoncept w Szczecinie jest daleki od tego typu prezentacji mebli, ponieważ zaburza to ich prawdziwe funkcjonowanie we wnętrzu. Wybierając się do Domokoncept, możemy zobaczyć i sprawdzić praktycznie każdy mebel w jego naturalnym otoczeniu. Dodatkowo na stronie internetowej salonu meblowego, mamy do dyspozycji gotowe aranżacje wnętrz, które są wzorowane na mieszkaniach dostępnych w Szczecinie. Pozwala nam to dokładnie sprawdzić, czy upatrzony narożnik będzie tak samo dobrze wyglądał w naszym mieszkaniu, jak na wizualizacji w wielkim salonie.

Jeśli szukasz pięknych mebli od polskich producentów, wyjątkowego wzornictwa oraz ponadczasowego piękna, sprawdź koniecznie stronę internetową www.domokoncept.pl oraz lokalny salon meblowy w Szczecinie, który znajduje się przy ulicy Santockiej 39. Odwiedzając stacjonarny salon, na własnej skórze możesz przekonać się, dlaczego meble polskich producentów tak bardzo zyskują na popularności.

0 0 votes
Daj ocenę