Jachtem na jeziorze-to osiągalne dla każdego!

Jachtem na jeziorze-to osiągalne dla każdego!

7 listopada 2021 0 przez Głos Szczecina

Mazury to piękno przyrody, które podziwiasz z perspektywy lądu? Odkrywaj najpiękniejsze zakątki krajobrazu mazurskich jezior z perspektywy luksusowego jachtu. Wszystko jest możliwe, dzięki usłudze czarteru jachtu poznasz smak przygody i rozwiniesz nową pasję.

Czarter jachtu na jeziorze Jeziorak-dla kogo?

Jeziorak jest miejscem, zachwycającym nieograniczonymi możliwościami eksploracji. Dla turystów to jezioro odkrywa niezwykłe zakamarki, dzięki którym można w ciszy i spokoju podziwiać uroki przyrody oraz wypoczywać w oddaleniu od skupisk ludzi. Jeżeli cenisz prywatność podczas urlopu, chcesz poćwiczyć obsługę jachtu, marzysz o podziwianiu piękna Mazur z perspektywy jachtu lub chcesz zorganizować wyjątkowe przyjęcie, czarter to usługa, skierowana do Ciebie. Niezależnie od tego, czy posiadasz patent żeglarski, czy dopiero zastanawiasz się nad zdobyciem uprawnienia możesz skorzystać z niezwykłej formy wypoczynku, która ma szansę stać się Twoją nową pasją. Spędź czas wolny w towarzystwie najbliższych, bez narażenia na kontakt z tłumem turystów. Świętuj wyjątkowe chwile tak, jak lubisz, z bliskimi. Zorganizuj mini event, który zaskoczy zaproszonych. Profesjonalna obsługa, bezpieczeństwo oraz przystępne ceny sprawiają, że dziś czarter jachtu na Jezioraku dostępny jest dla każdego.

Jachtem na jeziorze-to osiągalne dla każdego!

czarter jachtu możliwy ze sternikiem

Nie masz patentu? Czarter jachtu ze sternikiem jest dla Ciebie!

Dla osób, które marzą o beztroskim podziwianiu niezmąconej przyrody, skrywającej się w zakamarkach Jezioraka, Tempesta Jachty oferuje możliwości, kryjące się za ofertą firmy. Czarter jachtu w Iławie to sposób na poznanie wyjątkowości żeglugi i docenienie piękna rodzimych zakątków. Osoby, które nie posiadają patentu żeglarskiego, są w trakcie kursu lub po egzaminie pragną poćwiczyć swoje, zdobyte umiejętności pod okiem doświadczonego sternika mogą skorzystać z opcji czarteru jachtu w Iławie ze sternikiem. Na początku rejsu określisz swoje oczekiwania, będziesz mógł/mogła skorzystać z propozycji sternika. Czas, spędzony na Jezioraku może stać się relaksem z najbliższymi, okazją do zdobycia doświadczenia w obsłudze, sposobem na poznanie urokliwych zakątków. Przystań Skarbek jest miejscem, w którym rozpoczniesz swoją przygodę. Czarter jachtów w Iławie gwarantuje Ci wysokiej klasy, sprawne technicznie jachty oraz bezpieczeństwo.

Jakie jachty możesz czarterować?

Jachtem na jeziorze-to osiągalne dla każdego!

luksusowe jachty na wyciągnięcie ręki w opcji czarteru

W ofercie Tempesta Jachty znajdują się jednostki, wyróżniające się nowoczesnym wyposażeniem, niezawodnością oraz doskonałym dostosowaniem warunków technicznych do specyfiki polskich, mazurskich jezior. Czarter jachtów w Iławie to możliwość skorzystania z takich jachtów jak:

  • Solina 27,
  • Antila 24,4,
  • Antila 27,
  • Maxus 25 Evo.

Nowocześnie wyposażone jachty, oferowane przez Tempesta-czarter jachtów w Iławie są dostosowane do aktualnych wymogów oraz wpisują się w wysokie standardy jakości wykonania. Jachty, które możesz czarterować pomieszczą od sześciu do nawet dziesięciu osób. Dzięki ich wymiarom (około 7-8 metrów długości) stanowią jednostki, idealnie sprawdzające się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Poznawaj piękno okolicy dzięki możliwości samodzielnego korzystania z jachtu (jeśli posiadasz uprawnienia) oraz przy pomocy sternika, jeśli nie masz jeszcze patentu. Jacht jest przestrzenią wyposażoną luksusowo.

Czarter komfortowo wyposażonych jachtów w Iławie

Kojarzy się z przepychem oraz rozrywką dla majętnych. Dzięki czarterowi w Iławie poznasz smak luksusu. Wyposażenie oferowanych jachtów zachwyca funkcjonalnością, ergonomią oraz nowoczesnością. Jednostki są zadbane, czyste i spełniają wszystkie wymogi sanitarne. Stanowią przestrzeń bezpieczną dla całej rodziny. Komfortowe warunki zagwarantują Ci najwyższej jakości wypoczynek. Jachty mogą zostać na życzenie wyposażone w toaletę, w każdym z nich do dyspozycji pozostaje woda pitna, funkcjonalne umeblowanie oraz oświetlenie i pełne wyposażenie kambuza. Skorzystasz również z radia oraz telewizji. Do dyspozycji pozostają środki ratunkowe. Poznaj nieograniczone możliwości, jakie niesie za sobą czarter jachtu na Mazurach.

Rozwijaj pasję, pielęgnuj najpiękniejsze wspomnienia!

Jachtem na jeziorze-to osiągalne dla każdego!

radość odkrywania przyrody, tworzenie pięknych wspomnień

W jaki sposób tworzą się najpiękniejsze wspomnienia? Najczęściej są one przesycone spontanicznym korzystaniem z możliwości, jakie niesie za sobą sytuacja w Twoim otoczeniu. Czy zastaawiałe/aś się do tej pory nad czarterem jachtu? Tę rozrywkę warto pozostawić najbogatszym? Nie pozostawaj w błędzie i pozwól sobie na tworzenie najpiękniejszych wspomnień. Łap ulotne chwile, korzystając z pięknej pogody. Opalaj się na jachcie i zwiedzaj niedostępne z lądu zakamarki Jezioraka. Chcesz zrobić wrażenie na bliskiej osobie lub poszukujesz miejsca, w którym oświadczysz się niestandardowo? Jacht, czarterowany w Tempesta Jachty to strzał w dziesiątkę. Skorzystaj z oferty rodzinnej firmy, prowadzonej przez pasjonatów. Dla nich praca to prawdziwa przyjemność. Dzięki nim możesz osobiście przekonać się, jak tworzą się najpiękniejsze wspomnienia. Czerp z tych chwil maksimum frajdy i pielęgnuj więzi rodzinne w wyjątkowy sposób. Na jachcie wypoczniesz w gronie najbliższych, z dala od zgiełku kurortu oraz tłumu turystów. Wystarczy, że pozwolisz sobie na odrobinę luzu i zapomnisz o stresach dnia codziennego. Efektowny wypoczynek na jachcie może stać się okazją do rozwoju nowych zainteresowań. Chcesz odkryć radość obsługi jachtu? Poznaj możliwości maszyny i poczuj niezwykłą niezależność, wolność, a zarazem odpowiedzialność, jaką daje samodzielne sterowanie.

Artykuł powstał we współpracy z

Tempesta Czarter jachtów

ul. Pieniężnego 59
82-400 Sztum
tel. +48 518 751 036

Miejsce czarteru jachtów:

ul. M. Wańkowicza 12
14-200 Iława

0 0 votes
Daj ocenę