3 pomysły na tanią likwidację barier architektonicznych

3 pomysły na tanią likwidację barier architektonicznych

7 lipca 2021 0 przez Głos Szczecina

Chciałbyś wychodzić z domu bez pomocy innych ludzi, ale wysokie schody są dla Ciebie przeszkodą nie do pokonania? Zobacz, jak łatwo możesz zlikwidować bariery architektoniczne i zacząć samodzielnie przemieszczać się między piętrami. Poznaj 3 sprawdzone pomysły na tańszy zakup urządzeń dla osób niepełnosprawnych, które zmienią Twoje życie na lepsze.

Odbierz dofinansowanie PFRON 2021 i zapłać za windę tylko 5% ceny

Jako osoba niepełnosprawna możesz uzyskać dofinansowanie na likwidację barier architektonicznych w swoim miejscu zamieszkania. Dzięki otrzymaniu dodatkowych środków obniżysz koszt budowy windy dla niepełnosprawnych średnio o 60%-85%, a maksymalnie nawet o 95%.

W praktyce oznacza to, że aby pokonywać schody za pomocą krzesełka schodowego, podnośnika czy platformy schodowej, nie musisz mieć dużych oszczędności. Otrzymanie dofinansowania dla osób niepełnosprawnych sprawi, że będziesz mógł korzystać z komfortowej windy nawet za 5% jej wartości.

Wybierz 2 tanie krzesełka proste zamiast 1 droższej windy

Na ceny wind schodowych wpływa wiele czynników, z których najistotniejszym jest kształt schodów. Krzesełka schodowe i platformy dla niepełnosprawnych montowane na schodach prostych (jednobiegowych) są znacznie tańsze od dźwigów sunących po torze nieprostym. W przypadku schodów zabiegowych można jednak zmniejszyć koszty, rezygnując z montażu krzesełka schodowego krzywoliniowego na rzecz 2 wind schodowych prostoliniowych.

3 pomysły na tanią likwidację barier architektonicznych

3 pomysły na tanią likwidację barier architektonicznych

Założenie po jednym krześle schodowym prostym na każdym biegu schodów zabiegowych jest rozwiązaniem kompromisowym. Z jednej strony zmniejsza komfort korzystania z wind, ponieważ wymaga przesiadania się z jednego siedziska na drugie. Z drugiej jednak strony pozwala trwale zlikwidować barierę architektoniczną, i to znacznie niższym kosztem. Zamontowanie 2 tanich krzesełek HomeGlide lub Acorn zamiast 1 krzesła krzywoliniowego sprawi, że Twoje wydatki zmniejszą się nawet o połowę! Albo i jeszcze więcej, jeśli skorzystasz z dofinansowania na likwidację barier architektonicznych ze środków PFRON. Zobacz, jak to zrobić, klikając w ten link!

Zamów używane krzesełko schodowe

Nie masz czasu, aby czekać na przyznanie dotacji z PCPR na likwidację barier? W takim razie rozważ zamówienie krzesła schodowego z rynku wtórnego. Wszystkie używane windy schodowe z naszej oferty sprawne i objęte gwarancją. Ponadto wyposażamy je w nowe akumulatory, które mogą działać nawet przez 5 lat. Po tym okresie wystarczy wymienić baterie i można nadal bezpiecznie korzystać z krzesełka dla seniora.

3 pomysły na tanią likwidację barier architektonicznych

Zakup używanego krzesełka w firmie Windy Schodowe z Warszawy jest bezpiecznym rozwiązaniem i dobrym sposobem na szybkie zwiększenie komfortu życia. O tym, że warto z niego skorzystać świadczą prawdziwe opinie, które nasi klienci publikują w Internecie. Oto jedna z nich (pisownia oryginalna):

Firma profesjonalna i świadczy usługi na najwyższym poziomie. Kontakt super, wykonanie błyskawiczne. Kupiliśmy windę po demontażu używaną po serwisie i do tego w dużo niższej cenie i chodzi wszystko jak należy. Nawet odleglosc 600km od siedziby nie było przeszkodą. Najważniejsze, że najbardziej zadowolony jest użytkownik, który poczatkowo bardzo niepewnie „podchodził” do zakupu, bo teraz juz podjezdza 🙂

Konrad Kolatowski, Szczecin

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o tanich metodach likwidacji barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych i starszych? Skontaktuj się z nami i odbierz bezpłatny kosztorys windy, który stanowi załącznik do wniosku o dotację z PCPR.

Zadzwoń: +48 606 686 002,

+48 692 44 94 74 +48 698 132 056

lub napisz na adres: info@windy-schodowe.pl.

Zapraszamy do kontaktu!

Windy Schodowe

www.windy-schodowe.pl

0 0 votes
Daj ocenę