Seks Gryfino  zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Seks Gryfino zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6 lipca 2019 0 przez Głos Szczecina

1. Przeciętna osoba prowadząc seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie niszcz się, jeśli masz, że tyle nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Tychowo zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo dobrych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz polegający na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera seksualnego lub podczas bycia przez niego duszonym. Podaje się, że przez takie „zabawy” na świecie odchodzi od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Podaje się, że w krajach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi umiera na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zminimalizować ryzyko końca z początku chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość kobiet uważa całowanie szyi, delikatne klapsy, czy mocne trzymanie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za dużo ciekawe. Większość kobiet nie ma ponad nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni osoby najbardziej, jest z zmiany facet, który podczas seksu jest kompletnie delikatny i nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Tychowo zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do ostatniego, że regularne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego działania seksualnego. U kobiet mięśnie te mówią za zaciskanie pochwy, to dobrze wytrenowane wynoszą ją dość ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, kiedy i indywidualnej kobiety. U ludzi zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Tychowo zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w jakich udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% spośród nich przewiduje kobiety, które zajmują „inicjatywę” za dużo podniecające, i tym, co 70% określiło jak daleko nieatrakcyjne, jest zbyt wielki makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Pomimo tego, niewierność to nowy najczęstszy powód rozpadu związków z długoletnim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi uważa zdradę za coś złego bez względu na okoliczności.

Seks Tychowo zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie sporych sumie mięsa, czosnku i cebuli, oraz zwłaszcza- palenie papierosów- to trzy czynniki, które mogą znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (jeśli jesteś facetem) czy Twojego śluzu (w sukcesie kobiet). Jeżeli Twój przyjaciel nie lubi zaspokajać Cię ustami, zapytaj go, czy problem nie jest tak w gustu Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety potrafi być skuteczna w zyskach. Warto wspomnieć, że produkty (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów wykonywanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Tychowo zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że gdy kobieta mimo stosowania odpowiedniej diety bogatej w warzywa i produkty (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli i czosnku, które mogą psuć gust i zapach śluzu pochwowego) nadal boryka się z brzydkim zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz albo dwa razy w tygodniu probiotyk i pić wyciąg z żurawiny, by pamiętać o naszą flotę bakteryjną. Po drugie- przydatne będzie spanie bez bielizny, zaś w czasie dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla dzieci po skończeniu siku (zamiast używania papieru) i dokładnie zakup żelu do higieny intymnej, który planuje dobre PH dla okolic intymnych. Warto też udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, jaka nie zawsze daje duże objawy.

10. Badania prowadzą, że nawet 80% kobiet ma trudność z osiągnięciem orgazmu podczas kontakcie seksualnego. Trudność istnieje tymże znaczniejsza, im bardziej połączona jest Twoja partnerka, to nadzieje na doprowadzenie jej do szczytowania, jeśli zapoznali się godzinę temu, jesteś dość niewielkie. Jeżeli jednak zależysz je dość zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Tychowo zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz także  Seks telefon