Patryk Vega Plagi Breslau Świdwin  gdzie obejrzeć?

Patryk Vega Plagi Breslau Świdwin gdzie obejrzeć?

11 lipca 2019 0 przez Głos Szczecina

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na platformach Showmax. Patryk Vega – jeden spośród najbardziej dobrych polskich reżyserów, twórca takich obrazy jak popularny „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”, tym jednocześnie przedstawił coś zupełnie odmiennego.

Patryk Vega Plagi Breslau Tuczno gdzie obejrzeć?

 

W obsadzie produkcji odnalazłyśmy się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Pierwszym miejscem fabuły filmu jest ten Wrocław. W mieście tym wchodzi do wielkich morderstw. Każdego dnia o tej samej godzinie – 18:00 – nikomu nieznany seryjny morderca zabija w zły sposób kolejną ofiarę. Jak się okazuje świadomości też pamiętają zawsze coś na sumieniu, a wymiar sprawiedliwości jest w sądu do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, zabierająca się w siłę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa też są dziełem jednej oraz tejże samej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do ustalenia tożsamości seryjnego mordercy jest wyjątkowe zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę wciela się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do tej myśli Iwoną Bogacką – wykorzystywaną przez Darię Widawską – prowadzą bardzo ciężkie i ciężkie śledztwo, w którym to wyjaśnień starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (pierwszego miejsca wydarzeń). Zaczyna się wyścig z okresem, nikt nie chce przyjąć do kolejnych zbrodni.

Film niestety – na terenie Polski – nie nie trafił na ekrany kin. Jak mówi reżyser – Patryk Wega – nie że do tego uzyskać gdyż kina nie są w okresie pogodzić się na dolę gdzie ten tenże film jest wydawany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, wymagają one wyłączności na założenie do wykonywania pracy w terminie czterech miesięcy od początkowej premiery filmowej. Aby film mógł być wyświetlany w kinach powód tenże pragnie być przeprowadzony. W niniejszym kierunku nie jest żadnych negocjacji. Film musi być określony dla nich na wyłączność przez dany termin.

Opinia o wyświetlaniu filmu wyłącznie na budowach internetowych została podjęta świadomie dlatego też rezygnacja z danych odtwarzania pracy na salach kinowych i byłą świadomą decyzją. Jak zapewnia sam Patryk Vega – dostrzegli oni wtedy styl – wyświetlanie filmów na budowach internetowych staje się jeszcze dużo łatwe. Widzą w niniejszym ogromny potencjał. Patryk Vega uważa także, iż jest wtedy chodzenie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Tuczno gdzie obejrzeć?

Jak prowadzi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w problemie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na ostatnim, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, i która jest wyłącznie inna niż ja również to wszystko co robiłam do tej chwili […] Jestem tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w niniejszą sprawę zaś w niniejszą bohaterkę, tak a jestem nadzieję, iż to same będzie dla mnie jakiś przyczynek do kolejnych ciekawych ról, jakie są inne niż te, z jakich stanowię znaczna do tej chwili.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Tuczno gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest dodatkowy do ustalenia w bliskich polskich kinach, produkcja ta grana jest na salach kinowych na gruncie między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i jeszcze na gruncie Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów film ten traktowany jest jako dobrze wykonany – część spośród widzów ma go za spektakl noszący w napięciu do samego końca. Mówią, iż jest w nim znacznie dynamiczna praca oraz ciekawa fabuła. Z dodatkowej części znajdziemy również większość osób przyciągającą opinię na gorszy montaż bądź i niższą jakość, niż w minionych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Tuczno gdzie obejrzeć?

Jak radzi sam Patryk Vega w problemie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to zupełnie nowy Vega. W niniejszym obrazie nie ma wielowątkowości ważnej dla moich nowych filmów. Nie zawiera też mieszania gatunków. Obecne jest zawsze dobry thriller, w jakich co chwila jest… aż tu nagle. Tych twistów w procesu filmu jest kilkadziesiąt więc widzowie do niedawnego elementu nie są w okresie wykombinować kiedy taż scena się skończy. Istnieje więc doskonale dobry dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Tuczno gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Daj ocenę