Multikino w Szczecinie, czyli nowości na ekranie i super rozrywka dla całej rodziny!

Multikino w Szczecinie, czyli nowości na ekranie i super rozrywka dla całej rodziny!

25 stycznia 2019 0 przez Głos Szczecina

Multikino w Szczecinie, czyli nowości na ekranie i super rozrywka dla całej rodziny! Multikino to znana sieć wielosalowych kin, która na rynku istnieje już od 1995 roku. Pierwsze kino powstało w 1998 roku w Poznaniu. Jest to polska marka, która z czasem podbiła rynek i jest jedną z największych tego typu sieciówek w naszym kraju.

Multikino w Szczecinie

Co ważne, Multikino otwarło w 2010 roku pierwsze placówki poza granicami naszego kraju, mianowicie w Rydze i w Wilnie. Już od 2008 roku wszystkie kina sieci wyświetlają filmy 3D w systemie Dolby 3D Digital Cinema. Widzów nie brakuje – tysiące widzów chętnie odwiedzają placówki Multikina, które organizują ciekawe promocje oraz zawsze są na bieżąco z nowościami. Warto zapoznać się z Multikino Szczecin, placówką, która istnieje na rynku już od 2004 roku.

Multikino w Szczecinie
Multikino Szczecin powstało 15 lat temu i było pierwszym kinem zlokalizowanym w centrum handlowym. Jest to dokładniej Centrum Handlowe Galaxy przy ul. Wyzwolenia 18-20, gdzie na II piętrze zlokalizowano sale kinowe. Do centrum można łatwo dojechać komunikacją miejską, dla klientów oferowany jest także parking darmowy przez pierwszą godzinę. Jeśli jednak klienci danego dnia zrobią zakupy za min. 50 złotych, mogą za darmo parkować przez 4 godziny.

Warto podkreślić, że Multikino Szczecin jest największym kinem w całym województwie zachodniopomorskim, posiada bowiem 9 sal kinowych dysponujących w sumie 2145 miejscami. W samej największej Sali szczecińskiego Multikina zmieści się 486 osób, w tym 36 miejsc VIP. Kino zapewnia komfort nie tylko dzięki swojej wielkości, ale także poprzez designerski projekt – wnętrze zaprojektował Robert Majkut, zostało ono w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Multikino Szczecin zajmuje się nie tylko obsługą widzów indywidualnych, oferuje także możliwość wynajęcia sal kinowych na różnego rodzaju eventy.

Promocje i pakiety specjalne
Multikino Szczecin oferuje bardzo atrakcyjne promocje dla widzów, z których warto korzystać. Jak każde kino tej sieci, również kompleks w Szczecinie proponuje dla swoich klientów Megaśrody – w tym dniu za wszystkie seanse zapłacimy tylko 14,90 od osoby. Buenoczwartki przeznaczone są natomiast dla osób, które posiadają 3 opakowania po Kinderbueno – dzięki zarejestrowaniu kodów z wnętrza opakowań na stronie promocji, otrzymuje się kod uprawniający do zakupu biletów na seanse 2D i 3D za jedyne 12 złotych!

Promocja obowiązuje jedynie w czwartki. Kolejny dzień, w którym można liczyć na atrakcyjne rabaty są tzw. Multiponiedziałki – wystarczy dołączyć do grona fanów profilu FB Multikino Polska, by uzyskać kod rabatowy uprawniający do zakupu biletu po 16 złotych. Tego dnia można jednocześnie zgarnąć zestaw barowy Oscar za jedyne 14,99 złotych! Na co jeszcze mogą liczyć klienci Multikina? Otóż sieć oferuje rabat w wysokości 10% dla posiadaczy kart GetinBanku oraz Citibanku. Bardzo ciekawą promocją są także punkty Payback – Multikino współpracuje z tym partnerem już od pewnego czasu. Na stronie Payback można aktywować kupony, które oferują dodatkowe punkty za zakup biletów czy zestawów barowych. Po uzyskaniu odpowiedniej ilości punktów, za bilety oraz zestawy można płacić w kasach kina właśnie za pomocą karty Payback, wykorzystując do tego jedynie zgromadzone punkty, a nie gotówkę!

Multikino Szczecin – bar
Jak w każdym kinie, także w Multikino Szczecin na widzów czeka świetnie wyposażony bar. W asortymencie baru znajdują się słone oraz słodkie przekąski, w tym dwa rodzaje popcornu wyrabianego na miejscu, draże, wafle czy chipsy. Oprócz napojów gazowanych, klienci mogą zakupić wodę mineralną, soki czy napoje energetyczne. W barze oferowane są zestawy, wśród których najmłodsi mogą znaleźć akcesoria filmowe z ich ulubionych nowości. Do dyspozycji klientów jest kilka zestawów barowych – między innymi zestaw Zestaw Nachos, Multihit, Zestaw Dla Dwojga czy Multibox PAYBACK. Trzy pierwsze zestawy możemy zakupić z rabatem sięgającym nawet 25%, jeśli skorzystamy z opcji zakupu biletów drogą online, czego można dokonać poprzez stronę internetową kina.

Ceny biletów Multikino Szczecin
Mimo iż Multikino to sieć kin, ceny biletów ustalane są indywidualnie dla poszczególnych miast. Aktualny cennik można zawsze pobrać ze strony konkretnego Multikina. W dzień roboczy w Szczecinie osoba dorosła obejrzy film w cenie 28,50 zł, w weekend za 29,90 złotych. Dziecko płaci 22,90, w weekend 24, 90, natomiast uczniowie i studenci odpowiednio 23,50 i 25,50 złotych.

Promocyjna cena biletów oferowana jest także dla seniorów, których wyjście do kina będzie kosztowało dokładnie tyle, ile studenta. Droższe są jednak seanse 3D – bilet normalny to koszt 30,90/32,90 złotych, dziecko 24,90/27,90, a zarówno studenci jak i seniorzy – 25,90/28,90 złotych. Do cen doliczana jest również dodatkowa opłata za okulary 3D – 3 złote. Multikino Szczecin dla swoich klientów oferuje także możliwość dopłaty do strefy VIP z wygodniejszymi fotelami w kwocie 5 złotych od biletu.

Zobacz również Katedra Kołobrzeg

0 0 vote
Daj ocenę