Kobiety mafii Sławno  gdzie obejrzeć?

Kobiety mafii Sławno gdzie obejrzeć?

11 lipca 2019 0 przez Głos Szczecina

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, stanowi tym, który budzi mieszane uczucia wśród widzów. By właściwie poznać film, należy dobrze się w niego wczuć.
Kobiety Mafii informuje o istnieniu rodziny z dzieckiem a ich opiekunką, gangstera również jego dziewczyny, i starego, który gotów jest przygotować dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Gryfice gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella wpływa na głęboki pomysł zwabienia przestępców w sieć, by schwytać najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej pogląd i powoduje opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia dlatego na swoją rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo przebiega bez żadnych problemów, a w dowolnym okresie Bela zostaje zdemaskowana, przez pewnego z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film

klik i ogladaj film

Kobiety mafii Gryfice gdzie obejrzeć?

Gdy nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością przygotowało się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej nowe stanowisko. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa praktyka w ABW wpłynęła na wygląd oraz wzięcie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce zrezygnować z książki, jednak szef, gdy się później okazuje przestępca, wpływa ją aby dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej zadaniem, jest zbliżyć się do unie niebezpiecznych przestępców, którymi prowadzi Padrino, narzekający na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w kwestię. Umawiania się w lokalu, w którym tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa drinka z gangsterów o pseudonimie cień, do jakiego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Tenże w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w domu, dziewczyna przyjeżdża spośród nim do hotelu, gdzie spędzają ze sobą noc. Następnego ranka, po wypadku z stoją, postanawia napaść na jubilera, aby przekonać do siebie gangsterów by ocalić życie. Radość z pięknego wzrostu nie istnieje jednak długo. Cień zostaje aresztowany, oraz w obawie przed więzieniem, żywy decyduje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze naszą kobietą.

Kobiety mafii Gryfice gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie chłopaka nie trwa długo. Zostają schwytani i wysyłani do Nasz, by móc włożyć im zarzuty. Udaje mu się jednak rozwiązań z form obronną ręką. Kwalifikuje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zamian umieszczony zostaje w szkole policyjnej, gdzie będzie tworzył wartę.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z sporymi problemami finansowymi. Wraz z opiekunką przyjmują się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zainteresować się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak zawsze ataki więc zostaje włożona w szpitalu. Z ostatniej chwili, los dziecka stanowi w rękach lojalnej opiekunki, dla której życie chłopca jest najważniejsze. Wykonywany przez Darię interes, łatwo się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i osoba próbuje odebrać sobie bycie, aby uniknąć kary.
Na całe szczęście, stanowi zatem nie udana próba.

Kobiety mafii Gryfice gdzie obejrzeć?

Kiedy brak w efekcie przebywa na wolność, planuje spędzić chwila z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Nie stanowi mu to natomiast dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, dodała mu truciznę. Mężczyzna pada na podłogę w kawiarni, oskarżając o próbę morderstwa Izabellę.

Po śmierci starego dziecka oraz niezdolności marki, do pielęgnacje nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Jaka stanowi prowodyrem całej akcji. W bliskim do siebie czasie, w Hiszpanii przeprowadza się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na człowiekowi, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na wystawie były pan, pada zabity przez ostatnich mężów Justyny, którzy na jej działanie brutalnie go mordują. Tymczasem Daria aby, nadal móc tworzyć narkotykowy biznes, decyduje się na utrzymanie opiekunki dla dziecka. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W obecnym okresie, rzuca się ważna strona kobiety Mafii.

Kobiety mafii Gryfice gdzie obejrzeć?

Choć film ma dużo scen akcji, są również momenty, w których spieszy się kilka elementów na raz, więc warto oglądać film w przygotowaniu, aby pojąć o co w nim gra.

Kobiety mafii Gryfice gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Daj ocenę