Inwestowanie w nieruchomości jako sposób na emeryturę – szkolenie dla osób 50+

Inwestowanie w nieruchomości jako sposób na emeryturę – szkolenie dla osób 50+

4 października 2019 1 przez Głos Szczecina
Jak nawet od 0 zł zbudować kapitał na podstawie nieruchomości oraz czerpać stałe profity z najmu mieszkań? Jak bezpiecznie inwestować? Jak znaleźć okazję inwestycyjną?

 

Szkolenie z inwestowania w nieruchomości dla osób 50+ z dofinansowaniem UE

Grupa Rentumi i Akademia Rozwoju Zawodowego Pomerania zapraszają na kolejną edycję 3-dniowego szkolenia, która pozwoli przejść drogę od laika do eksperta inwestowania w nieruchomości. Szkolenie odbędzie się w Szczecinie w dniach 25-27 października. Ta edycja będzie jednak wyjątkowa, bo skierowana do osób po 50 roku życia. Zapisy trwają tylko do 11 października!

Inwestowanie w nieruchomości jako sposób na emeryturę - szkolenie dla osób 50+

Założyciel firmy Rentumi zapewnia, że posiadanie mieszkania na wynajem jest gwarancją płynności finansowej.

– Wszystkie statystyki wskazują, że inwestowanie w rynek mieszkaniowy, to najbezpieczniejszy i najbardziej efektywny sposób budowania kapitału. A to właśnie na emeryturze potrzebne nam są regularne wpływy finansowe – mówi właściciel Rentumi Wojciech Kłodziński. Przedstawiamy prostą drogę do inwestowania w nieruchomości bez kapitału własnego i uczymy jak to robić krok po kroku.

Tempo rozwoju rynku nieruchomości widać na pierwszy rzut oka. Powstaje dużo nowych lokali mieszkalnych, ale również coraz więcej osób decyduje się na flipping, który polega na zakupie mieszkania do remontu bądź zadłużonego, jego odświeżeniu i szybkiej sprzedaży z widocznym zyskiem. Temu jak korzystać z mieszkaniowego boomu i zarabiać na wynajmowaniu, zarządzaniu i obrocie nieruchomościami będzie poświęcone październikowe „VII Szkolenie z inwestowania w nieruchomości”.

Inwestowanie w nieruchomości jako sposób na emeryturę - szkolenie dla osób 50+

Pokażemy i nauczymy jak współpracować z inwestorem oraz jak nawiązać relację z właścicielami mieszkań i sprawnie negocjować cenę zakupu.

– Szkolenie obejmuje inwestowanie w nieruchomości poprzez podnajmowanie mieszkań, tworzenie gotowców inwestycyjnych, czyli podział mieszkań na pokoje bądź mikro-kawalerki i sprzedaż gotowego biznesu z najemcami. Na szkoleniu na pewno jednym z najciekawszych tematów będzie współpraca z inwestorami w modelu 50/50. Taki układ nie wymaga inwestowania własnego kapitału osoby, która chce zacząć inwestować w nieruchomości. Obecnie na rynku mamy dużo więcej inwestorów oraz kapitału na rynku nieruchomości niż samych okazji inwestycyjnych i tego właśnie uczymy na naszym szkoleniu – gdzie i w jaki sposób pozyskiwać lukratywne okazje i zarabiać wspólnie z inwestorami bez własnych środków, przy zachowaniu sprawdzonej umowy o współpracy. Absolwenci szkolenia mają również możliwość korzystania z naszej bazy inwestorów – dodaje właściciel firmy Rentumi, co zdecydowanie pomaga podjąć decyzję o rozpoczęciu inwestowania w nieruchomości.

– Zapewniamy przekazanie obszernej wiedzy na temat rynku nieruchomości, którą będzie można wykorzystać w praktyce. Pokażemy innowacyjne podejście do rynku nieruchomości oraz nowe trendy. Poza niezbędnymi narzędziami przekażemy również cenną wiedzę na temat tajników negocjacji i właściwej formy prawnej przy inwestycjach, o których opowiedzą najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie – zachęca Wojciech Kłodziński.

Zyski z najmu mieszkania to regularny zastrzyk gotówki

Szkolenie, podczas którego mieszkańcy Szczecina i okolic będą mogli pogłębić swoją wiedzę na temat najmu mieszkań, inwestowania w nieruchomości czy flippingu odbędzie się w dniach 25 – 27 października 2019. Wydarzenie jest skierowane do osób po 50 roku życia, które chcą zabezpieczyć przyszłość swoją i swoich bliskich.

Inwestowanie w nieruchomości jako sposób na emeryturę - szkolenie dla osób 50+

W przypadku osób w wieku emerytalnym wręcz należy interesować się rynkiem nieruchomości -przekonuje Wojciech Kłodziński właściciel firmy Rentumi.

Do tego przekonają Was najlepsi prelegenci i fachowcy w tej dziedzinie !

  • Automatyzacja to przyszłość nieruchomości.Zobaczysz,jak uzyskać przewagę dzięki technologii IT.

    Wojciech Kłodziński rentumi.pl

  • Kup–wyremontuj–sprzedaj.Najskuteczniejsza Strategia Inwestowania w Nieruchomości®.
    Nauczyłem tej metody już 1017 osób. Nauczę i Ciebie.

    Wojciech Orzechowski wiwn.pl

  • Ludzie kupują od ludzi, których lubią.To pierwsza zasada obowiązująca w sprzedaży. Dowiesz się jak budować relacje i negocjować z klientami.

Krzysztof Rzepkowski krzysztofrzepkowski.pl

Inwestowanie w nieruchomości jako sposób na emeryturę - szkolenie dla osób 50+

 

– Inwestycje w nieruchomości mogą być dla osoby w średnim wieku drogą do lepszej emerytury. Udział w szkoleniu z inwestowania w nieruchomości może być nawet darmowy, warunkiem jest ukończenie 50 lat, zatrudnienie na terenie województwa zachodniopomorskiego lub prowadzenie własnej działalności gospodarczej – dodaje właściciel firmy Rentumi.

Uczestnicy szkolenia otrzymują pełen pakiet narzędzi IT, szablony biznesplanów oraz wzory dokumentów takie jak: umowa najmu mieszkania, umowa najmu pokoju, checklista weryfikacji najemcy.

Więcej na temat umowy najmu:https://rentumi.pl/umowy/umowa-najmu-mieszkania/ oraz dostępne do zakupu w https://sklep.rentumi.pl

Szczecin 10%. Kraków, Warszawa i Poznań mniej niż 6%. Ile można zarobić na wynajmowaniu mieszkań?

Specjaliści z firmy Rentumi przekonują, że rynek szczeciński jest obecnie jednym z najbardziej perspektywicznych rynków jeżeli chodzi o nieruchomości.

– Mamy duże zwroty z inwestycji, sięgające nawet 10% w skali roku. Dla porównania w Krakowie, Poznaniu czy Warszawie ten wskaźnik nie przekracza nawet 6%. Te rynki są już nasycone, szczeciński jeszcze nie – mówi Wojciech Kłodziński.

Więcej informacji na stronie https://ekspertinwestycji.pl/

Aby poznać więcej szczegółów wystarczy skontaktować się telefonicznie lub mailowo z tytułem: „Szkolenie z inwestowania w nieruchomości”

Sprawy merytoryczne i organizacyjne: e-mail:szkolenia@rentumi.pl, tel.: +48 506 136 131

Refundacja: Maciej Piątkowski, e-mail:mpiatkowski@rentumi.pl, tel.: +48 730 800 850

 

Daj ocenę (5 / 1)