Agencja Towarzyska Mielno  Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Agencja Towarzyska Mielno Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

2 lipca 2019 0 przez Głos Szczecina

Dziś zajmujemy się dość osobliwym tematem, lub nawet może ogromnym kłopotem. Rzec możemy wręcz filozoficznie, że jest to kłopot „ogromny”.

Agencja Towarzyska Gryfino Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

O czym więc moglibyśmy mówić? Na temat męskości, a ściślej o pewnym męskim czynniku męskości, czyli o rozmiarze penisa. Zredagowano na owy temat ogromną ilość pozycji naukowych, książek, artykułów. Najbardziej istotnym pytaniem zostaje kwestia: czy wielkość penisa ma znaczenie? I zostaje jeszcze jedna rzecz, kogo pytamy?

zdzwon teraz biale tlo ww 34 708877582

Agencja Towarzyska Gryfino Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Jest wiele publikacji piszących o tym, iż oczywiście nie, iż liczy się to co mamy, iż ważna jest sprawność itd. Faceci przecież zawsze znajdą dla siebie odpowiednie wytłumaczenie. A panie, będąc oczywiście perfekcyjnie wychowanymi, również odpowiedzą, iż wcale nie ma znaczenia…

tabletki na potencje Vigrax

Agencja Towarzyska Gryfino Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Jednak czy tak jest naprawdę? Usłyszałem niedawno stwierdzenie, iż kobieta, która uważa, że wielkość penisa nie ma znaczenia to ta, która nigdy nie zasmakowała przyjemności z obcowania z dużym penisem…

Więc, trudno z tym się nie zgodzić, nie jest tak, panowie…?

Osobiście kieruję się ku zdaniu, że wielkość penisa ma znaczenie, spore. Tak naprawdę ma znaczenie dla naszej seksualnej partnerki, dostarczając jej niezwykle dużo spełnienia, przyjemności, rozkoszy… Lecz także ma niewątpliwe znaczenie dla panów. Uwierzcie mi panowie, odpowiednio duży penis może niezwykle pozytywnie oddziaływać nie jedynie na nasze erotyczne życie, lecz zwłaszcza może polepszyć własną samoocenę. Wtedy dopiero czujemy się prawdziwym facetem, wielkim macho, prawdziwym samcem… Lecz co zrobić, gdy natura poskąpiła nam co nieco w tym drażliwym temacie…? Nie martwcie się, żyjemy obecnie w takim czasie, w którym granice niemożności są przekroczone prawie na codzień. Mamy niezwykle wiele możliwości zmiany tego stanu rzeczy.

Agencja Towarzyska Gryfino Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Przybywa nam tutaj z odsieczą dzisiejsza medycyna, i jej gałąź estetyczna, która potrafi każde nieprawidłowości skorygować, podczas gdy własne zdrowie jest absolutnie bezpieczne. To rozwiązanie drogie, lecz niezwykle efektywne. Można także ufać branży farmaceutycznej, która opiera się na składnikach naturalnych, gdzie powiekszacz penisa jest preparatem, który możemy używać tak zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Posiadamy również do dyspozycji wiele skutecznych systemów ćwiczeń, które potrafią nas do przybliżyć do pożądanych rezultatów. To tak naprawdę jest indywidualna kwestia – na co chcę i mogę sobie pozwolić.

Agencja Towarzyska Gryfino Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Lecz pytanie, czy trzeba, czy warto? Cóż, panowie, tak powiem, spróbujcie, a nie pożałujecie… To uczucie męskości, które w was wzrośnie, to uczucie możliwości, siły jest niezwykle cenne. A ponadto, a może przede wszystkim, świadomość, iż nasza partnerka jest zadowolona w pełni, iż jest ona po prostu usatysfakcjonowana po przeżyciu wspaniałego orgazmu – to rzecz bezcenna. Nie traćcie czasu na myślenie, na udowadnianie sobie, że to przecież nie ma znaczenia, to nic, że mały, skoro jest bardzo sprawny…. I po co to? Każdą teorię możemy oczywiście zbudować i potem jej bronić do upadłego. Warto?

Agencja Towarzyska Gryfino Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

 

Zobacz również Dymanie za darmo