Warszawski Torwar – najbliższe wydarzenia

Warszawski Torwar – najbliższe wydarzenia

30 października 2018 0 przez Głos Szczecina

Hala widowiskowo-sportowa COS Torwar to miejsce, gdzie odbywają się największe zawody sportowe, kulturalne i muzyczne. Hala Torwaru była miejscem rozgrywek Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet. Obiekt gościł gwiazdy festiwalu muzycznego „Summer Jazz Festival”, takie jak: Paco de Lucia czy Jamie Cullum. Na Torwarze odbywały się także koncerty światowej sławy gwiazd, m.in.: Deep Purple, Rihanna, One Republic, James Blunt czy 30 Second to Mars. W najbliższym czasie na Torwarze pojawi się mnóstwo światowej sławy gwiazd.

Warszawski Torwar – najbliższe wydarzenia

Październik

W sobotę, 20 października 2018 na Torwarze pojawi się George Ezra. Młody artysta, wokalista oraz twórca tekstów pochodzący z Wielkiej Brytani, znany jest z utworów takich jak „Paradise” czy też „Budapest”, które podbiły światowe listy przebojów. Z kolei 27 października 2018 koncert zagra holenderska formacja Within Temtation. Niewątpliwym atutem zespołu są sumfoniczne, celtyckie brzmienia połączone z niezwykłym głosem wokalistki – Sharon den Adel. Jednym z najbardziej znanych utworów zespołu jest „Memories”.

Listopad

Jednym z listopadowych wydarzeń na Torwarze będzie koncert pochodzącej ze Szwecji wokalistki Lykke Li. Artystka tworząca muzykę w stylu z gatunku Indie, zadebiutowała w roku 2008 albumem „Youth Novels”. Płytę promowały kawałki takie jak „Dance, Dance, Dance” czy „Litte Bit”. Największą popularność zdobyła dzięki utworowi „I Follow Rivers” pochodzącemu z albumu „Wounded Rhymes”. Obecnie, po krótkiej przerwie artystka powraca z nową płytą „so sad so sexi”. Koncert odbędzie się 09 listopada 2018. Również w listopadzie, a dokładnie 25 listopada 2018, na Torwarze pojawi się grupa Editors. Ten pochodzący z Wielkiej Brytanii zespół powstał w 2002 roku. Na swoim koncie ma sześć albumów studyjnych, a siódmy jest w trakcie realizacji. Debiutancki krążek „The Back Room” zdobył status Platynowej Płyty, a dodatkowo pozwolił na nominację do prestiżowej nagrody Mercury Music Prize. Zespół stał się jednym z najpopularniejszych grup w Europie grających nowe brzmienia gitarowe.

Wydarzenia w 2019

Również nowy, 2019 rok szykuje mnóstwo wydarzeń muzycznych z udziałem najpopularniejszych gwiazd muzyki. W styczniu na Torwarze wystąpi Tom Odell, w lutym koncert zagra grupa Years & Years oraz Ólafur Arnalds. W maju z kolei na scenie obiektu usłyszeć będzie można Alvaro Soler’a. Bilety na te i inne wydarzenia dostępne są na https://ticketclub.pl/miejsca/cos-torwar-warszawa-27/ .