Towarzystwo pożyczek wzajemnych forum

Towarzystwo pożyczek wzajemnych forum

15 maja 2018 8 przez Głos Szczecina

Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych, czyli TPW są pożyczkami lombardowymi, które świadczą tego typu usługi. W dzisiejszych czasach inwestowanie swoich oszczędności jest dość ryzykowne, dlatego proponujemy Państwu w 100 procentach bezpieczną platformę. Zaufało nam już miliony polaków. Proponuję Państwu zapoznać się z opiniami i forami na temat naszej platformy Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych. Wielu klientów wyraża się na forum o naszej stronie internetowej w sposób bardzo pozytywny. Nasza platforma ich nie zawiodła. Można uzyskać wiele przydatnych informacji zarówno na temat inwestowania, jak i pożyczania pieniędzy.

 Na forum dowiecie się wszystkiego z pierwszej ręki:

– w jaki sposób korzystać z naszych usług,
– od czego należy zacząć,
– czy nasz kapitał jest w stu procentach zabezpieczony itd.

Proponujemy Państwu pewną inwestycję swojego kapitału za pośrednictwem naszej nowatorskiej platformy internetowej. Gwarantujemy pożyczki społecznościowe, które są zabezpieczone zastawem. Kierujemy się prostymi i jasnymi zasadami. Z nami pewny zysk to 4 procent miesięcznie, a przy większych obrotach, czyli powyżej 100 tysięcy złotych, gwarantujemy aż 5 procent.
Pożyczkodawca, czyli konsument, chcąc zaciągnąć u nas pożyczkę gotówkową, musi zabezpieczyć kwotę pożyczki zastawem, na przykład: motorem, rowerem, telewizorem, złotem czy telefonem komórkowym. Możliwości jest bardzo wiele. Nasza firma przyjmuje każdy przedmiot, który ma jakąkolwiek wartość rynkową.

Przedstawię Państwu przykładową symulację:

1. Jeśli zainwestują państwo w pożyczkę 100 złotych, to po miesiącu zarobią państwo 4 złote.
2. Jeśli zainwestują państwo w pożyczkę 1000 złotych, to po miesiącu zarobią państwo 40 złotych.
3. Jeśli zainwestują państwo w pożyczkę 10 000 złotych, to po miesiącu zarobią państwo 400 złotych.
4. Jeśli przekroczą państwo 100 tysięcy złotych, to otrzymują państwo dodatkowo 1 procent, czyli razem będzie 5 procent miesięcznie.
Jeśli mają państwo dodatkowe pytania, to zapraszam na naszą stronę internetową  Udzielimy odpowiedzi na każde zadane przez państwa pytanie. Zapraszamy!!!

 

TPW – Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych forum