Nowoczesny gabinet stomatologiczny w Szczecinie

Nowoczesny gabinet stomatologiczny w Szczecinie

19 sierpnia 2018 0 przez Głos Szczecina

Zabiegi stomatologiczne wykorzystujące najnowsze dostępne rozwiązania, sprawiają że wizyta u stomatologa może należeć do przyjemniejszych chwil w ciągu dnia. Bez względu na charakter wizyty u stomatologa, warto sprawdzić czy oferuje on nowoczesne metody leczenia, które gwarantują duże bezpieczeństwo i wysoką jakość wykonywanych usług.

 

Gabinet Stomatologii i Implantologii Koryzna Clinic to nowoczesna i przyjazna pacjentom, Szczecińska placówka stomatologiczna, ulokowana w samym sercu miasta na podzamczu przy ulicy Siennej. Głównym profilem działalności gabinetu stomatologicznego jest implantologia, stomatologia zachowawcza, protetyka 3D oraz chirurgia. Nowoczesne wyposażenie gabinetu sprawia, że wizyty u stomatologa są nie tylko komfortowe, ale przede wszystkim krótsze niż w tradycyjnym gabinecie.
Zabiegi stomatologiczne wykonuje Dr. n.med. Kacper Koryzna, uznany stomatolog i absolwent PAM w Szczecinie oraz Uniwersytetu Goethego, który ma bardzo szerokie doświadczenie i wiele wyróżnień, w tym tytuł Master of Science in Oral Implantology. Duża wiedza zawodowa i doświadczenie poparte wieloma międzynarodowymi certyfikatami gwarantują bardzo wysoką jakość usług wykonywanych w Koryzna Clinic.

Ekspresowe zabiegi stomatologiczne w Szczecinie

Koryzna Clinic wyróżnia się nowoczesnym wyposażeniem gabinetu, które znacząco skraca czas oraz zmniejsza ilość potrzebnych wizyt u stomatologa. Nowoczesna protetyka 3D z wykorzystaniem systemu Cerec CAD/CAM umożliwia wykonanie prac protetycznych podczas jednej, krótkiej wizyty w gabinecie. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod pobierania wycisku, Koryzna Clinic oferuje wykonanie cyfrowego skanu, który jest niezwykle dokładny. Nowoczesne wyposażenie jest gwarancją, że każdy przeprowadzony zabieg będzie przebiegał sprawnie, profesjonalnie oraz w pełni bezpiecznie.

Leczenie implantologiczne

W gabinecie stomatologicznym od wielu lat oferowane są usługi leczenia implantologicznego na bardzo wysokim poziomie. Stomatolog Dr. n.med. Kacper Koryzna należy do ścisłej czołówki polskiej stomatologii. Podczas zabiegów leczenia implantologicznego, wykorzystuje najwyższej klasy implanty renomowanych firm, dzięki czemu może zagwarantować ich trwałość oraz bezpieczeństwo. Same zabiegi wszczepienia implantów odbywają się w bardzo komfortowych warunkach z wykorzystaniem nowoczesnych metod znieczulenia cyfrowego. Co sprawia że pacjenci nie czują dyskomfortu podczas wizyt.

Nowoczesna protetyka w Szczecińskim gabinecie stomatologicznym – korony mosty i licówki

W Koryzna Clinic szczególną uwagę zwraca się na przywrócenie utraconych funkcji narządu żucia u pacjentów. Tu z pomocą przychodzi niezastąpiona protetyka 3D oferująca niezwykle precyzyjnie wykonane prace protetyczne. W ofercie najczęściej wybieranych uzupełnień protetycznych znajdują się:
• korony oraz mosty pełnoceramiczne,
• protetyka na implantach,
• protezy elastyczne,
• protezy szkieletowe.
Gabinet stomatologiczny wykonuje
pełnoceramiczne prace podczas jednej wizyty
pacjenta, która nie trwa dłużej niż jedną lub dwie godziny. W tym czasie skanowane jest uzębienie pacjenta oraz wykonywany projekt cyfrowego wypełnienia. Ostatnim krokiem podczas takiej wizyty jest zamiana cyfrowego skanu na odbudowę protetyczną, idealnie dopasowaną do ubytku pod względem kształtu oraz koloru.

Chirurgia w stomatologii

Koryzna Clinic posiada w ofercie wiele zabiegów z zakresu chirurgii oraz mikrochirurgii. Do najczęściej wybieranych można zaliczyć:
• podnoszenie dna zatoki,
• przeszczepy kości,
• usuwanie torbieli,
• usuwanie zębów mądrości,
• wprowadzanie implantów.

Stomatologia zachowawcza

Jedną z najczęstszych chorób zębów jest bez wątpienia próchnica, która jest wynikiem niewystarczającej higieny jamy ustnej. Koryzna Clinic oferuje szereg zabiegów w ramach stomatologii zachowawczej. Do najważniejszych należy wliczyć:
• odbudowę złamanych zębów,
• leczenie nadwrażliwości,
• wypełnienia inlay/onlay,
• leczenie kanałowe,
• odbudowę złamanych zębów.

Oferta gabinetu stomatologicznego obejmuje pełen zakres usług stomatologicznych. Zdrowy uśmiech jest gwarancją dobrego samopoczucia oraz większej pewności siebie. Zadbaj więc o zdrowie swoich zębów i sprawdź ofertę gabinetu stomatologicznego Koryzna Clinic, wyróżnionego Luksusową Marką Roku 2017.