Ile kobiety wydają na ubrania?

Ile kobiety wydają na ubrania?

21 września 2018 1 przez Głos Szczecina

Każda kobieta lubi ładnie wyglądać na co dzień i od święta dlatego też wydatki kobiet na ubrania często są wysokie.

Ile kobiety wydają na ubrania?

Wobec tego tematu narosły już pewne mity powielane zwykle przez mężczyzn. Ich zdaniem nie ma takich sum, których kobiety nie byłyby w stanie wydać na ubrania. W praktyce okazuje się, że jest to kwestia bardzo i indywidualna. Są kobiety, które faktycznie miesięcznie wydają po kilkanaście tysięcy na ubrania. Są jednak i takie panie, które wydają jedynie kilkanaście złotych.

Jak one to robią?

Ubierają się w lumpeksach albo szyją sobie ubrania samodzielnie. Przeciętna jednak Polka wydaje na ubrania od 200 zł do 500 zł miesięcznie. Najdroższe są oczywiście zimowe okrycia wierzchnie, skórzane buty oraz stroje wieczorowe. Każda kobieta potrzebuje kilku spódnic, kilku par spodni i kilkunastu bluzek na różne okazje.

Przydają się także sukienki, żakiety, kurtki, płaszcze oraz szorty i topy na lato. Aby nie wydawać fortuny w sklepach odzieżowych chętnie korzystamy z okresowych promocji. Jest także wiele zwolenniczek kupowania ubrań w sklepach internetowych.

Gdy potrzebujemy odświeżyć naszą szafę zawsze możemy spróbować wysyłkowo sprzedać ubrania których nie nosimy i za zarobione pieniądze kupić coś nowego.

Artykuł powstał dzięki portalowi sex telefon