Hotele dla aktywnych nad morzem

Hotele dla aktywnych nad morzem

19 lipca 2018 0 przez Głos Szczecina

Aktywny wypoczynek nad morzem to coś, na co zawsze warto postawić! W końcu kto powiedział, że urlop koniecznie musi być spędzony na błogim lenistwie? Nawet jeśli przez cały rok ciężko pracujesz i z niecierpliwością odliczasz dni do wyjazdu wakacyjnego, w czasie którego zamierzasz w pełni odpocząć, leżenie plackiem na plaży zapewne szybko Ci się znudzi… Dlatego najlepiej od razu postaw na aktywność i wyciśnij z urlopu, ile się da! Jeśli poszukujesz ciekawych lokalizacji na aktywny wypoczynek nad morzem, z pomocą przychodzi klub travelowy Travelist.pl – poznaj propozycje, które z całą pewnością skradną serca nawet najbardziej aktywnych i wymagających!

 

Park wodny z wodą morską? Tylko w Darłówku!

Darłówko jest nadmorską częścią Darłowa, malowniczo położoną na Wybrzeżu Słowińskim, na obszarze chronionego krajobrazu Koszaliński Pas Nadmorski. W okolicy nie brakuje urokliwych lasów sosnowych, ścieżek spacerowych i rowerowych, dzięki którym czas tutaj spędzony będzie ciekawy i bardzo aktywny. Bez wątpienia nie będą nudzić się także miłośnicy rozmaitych sportów wodnych, którzy mogą oddawać się aktywnej zabawie m.in. na okolicznych jeziorach Bukowo i Kopań.

Hotele dla aktywnych nad morzem

Hotele dla aktywnych nad morzem

Będąc w Darłówku, warto skorzystać z takiej bazy noclegowej jak Hotel Jan Darłówko Aqua Park***. Obiekt usytuowany jest tuż przy plaży. Oferuje komfortowe, nowocześnie urządzone pokoje z pełnym wyposażeniem. Jedną z największych atrakcji hotelu jest park wodny z wodą morską, w którym znajdują się liczne atrakcje, jak m.in. basen sportowy, baseny rekreacyjne, basen zewnętrzny, brodzik dla dzieci, ślizgawki, zjeżdżalnie i wiele innych. Po szaleństwach w parku wodnym możesz wypocząć i zregenerować siły np. w hotelowym gabinecie odnowy biologicznej lub w strefie wellness. Dodatkowo dla aktywnych gości oddane do dyspozycji są kort tenisowy i kręgielnia. Na tak zorganizowanym urlopie bez wątpienia nikt nie zazna nudy!

Powrót do natury? Tylko w Słowińskim Parku Narodowym!

Ustka jest uzdrowiskiem położonym na Wybrzeżu Słowińskim. Panuje tu wyjątkowy, uzdrowiskowy klimat, a do tego do dyspozycji turystów oddane są takie dary natury jak dobroczynna solanka i złoża torfu leczniczego. Wspaniałe, czyste plaże, liczne zabytki i atrakcje kuszą turystów z całej Polski – także tych najbardziej aktywnych. Ustka jest prawdziwym rajem dla amatorów sportów wodnych. Miłośnicy kajakarstwa mogą pływać na szlakach zorganizowanych na rzekach Łupawa i Słupia, można też wypożyczyć skuter wodny, zaliczyć przejażdżkę na słynnym bananie, a nawet wynająć jacht! Ciekawą propozycją dla wędkarzy jest z kolei rejs w morze na połów dorsza.

Oczywiście nie można pominąć takiej atrakcji przyrodniczej na Słowiński Park Narodowy z unikatowymi w skali całej Europy ruchomymi wydmami. Park założony z 1967 roku jest idealnym miejscem na rodzinną wycieczkę, a także na romantyczny spacer o zachodzie słońca.

Przebywając w Ustce, warto na dłużej zatrzymać się w hotelu Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka *****. To nowoczesny, wyjątkowo ekskluzywny obiekt, otoczony malowniczym lasem sosnowym, położony nieopodal plaży. Zdecydowanie największą zaletą hotelu jest zlokalizowany na dwóch kondygnacjach kompleks basenowy. W jego skład wchodzą m.in.: basen sportowy, rekreacyjny, sztuczna rzeka, zjeżdżalnia, brodzik dla dzieci, basen termalny z wodą solankową, wanny z hydromasażem. Po szalonych przygodach i fantastycznej zabawie warto zrelaksować się w hotelowym Centrum Wellness z grotą solną, licznymi saunami i podgrzewanymi leżakami. Ponadto obiekt oferuje aż 30 gabinetów spa i liczne zabiegi rehabilitacyjne. Wakacje marzeń gwarantowane!