Czy seks uprawiany przez telefon daje satysfakcję?

Czy seks uprawiany przez telefon daje satysfakcję?

19 września 2018 1 przez Głos Szczecina

Czy seks uprawiany przez telefon daje satysfakcję? Seks telefon jest dla Ciebie. Seks telefon, pikanteria w życiu intymnym, seks zabawa, sposób na odpoczynek, seks przez telefon z partnerem.

Czy seks uprawiany przez telefon daje satysfakcję?

Dzwonię 0-700… Telefon odbiera kobieta. Ma głęboki, uwodzicielski głos, którym miękko rozpoczyna rozmowę. Wyobrażam sobie seksowną brunetkę z wydatnym biustem, ubraną w zwiewny czerwony szlafroczek, bawiącą się samą ze sobą… Satysfakcja gwarantowana… podniecenie, wspólna masturbacja prowadząca do orgazmu i zaspokojenia klienta samą rozmową – tak w skrócie wygląda seks przez telefon. A gdyby taką rozmowę przeprowadzić ze swoim bliskim partnerem?

Gwiazdy i Kowalski

Do takich igraszek chętnie przyznają się gwiazdy. Jednak te zabawy nie są i nie były zarezerwowane wyłącznie dla znanych osób. Dlaczego? Ponieważ każdy związek potrzebuje urozmaicenia, jakiejś odskoczni, odrobiny pikanterii i świeżości. Rozmowa przez telefon wprowadza te elementy i pozwala na zachowanie pewnej dozy tajemniczości. I nie trzeba od razu dzwonić na profesjonalny numer do seks telefonistki. Seksu przez telefon można spróbować z własną żoną, dziewczyną, partnerką lub kochanką. Aby było ciekawie, warto do rozmowy się odpowiednio przygotować, zaaranżować jakąś sytuację lub po prostu zrobić to z zaskoczenia. Planowana zabawa erotyczna może przerodzić się w coś, co obydwoje partnerzy polubią i będą chcieli robić od czasu do czasu.

Zdaniem seksuologów

Seks telefon między partnerami według seksuologów ma bardzo duży sens. Przede wszystkim należy traktować go jak dobrą zabawę, która urozmaici życie intymne i zbliży do siebie nawet oddalonych o tysiące kilometrów partnerów. Jest też doskonałym sposobem na codzienne złagodzenie stresu i napięcia. Gorące połączenie telefoniczne przeciwdziała też poczuciu samotności, osamotnienia i depresji.

Idealny seks przez telefon

Aby pojawiły się odpowiednie doznania, należy samemu poczuć się komfortowo. W takim seansie nikt nie może przeszkadzać. Warto się zrelaksować, wejść do wanny pełnej pachnącej piany, poczuć romantyczny nastrój w blasku świeczek i rozmawiać. Gra słów jest bardzo istotna, podobnie jak sam głos… Zacząć można od podniecającego szeptu, potem mówić coraz głośniej, przechodząc nawet w krzyk i jęki. Warto pamiętać, że mężczyźni lubią świntuszyć. Przez telefon zawsze można sobie pofolgować. Przekleństwa, wulgarne opisy, niewybredne nazewnictwo – to wszystko tylko doda pikanterii rozmowie. I co ważne – należy dokładnie opisywać to, co w danej chwili się robi, czyli akt masturbacji. Tylko w taki sposób można podniecić i doprowadzić do orgazmu drugą stronę. Partnerzy wiedzą, co ich kręci w łóżku. Przez telefon tym bardziej mogą puścić wodze fantazji. Pamiętajmy, granice wyobraźni są tylko w naszej głowie, a po co budować mury, skoro bez nich możemy czuć się fantastycznie i swobodnie, a seks da nam wiele satysfakcji i spełnienia? Seks przez telefon powinien być emocjonalny i obydwie strony powinny brać w tym akcie udział, dlatego warto zachęcać partnera do rozmowy i opisywania tego, co robi, co czuje. Wyobraźnia zacznie pracować pełną parą i orgazm będzie murowany, a może wyniknie z tego prawdziwe trzęsienie ziemi dla uczuć – dawno skrywanych pragnień i podniet? Może otworzy nas na schowane głęboko pokłady erotyzmu?

Warto spróbować. Wszystko jest dla ludzi – nawet seks telefon, jeśli dzieje się w granicach zdrowego rozsądku i nie godzi w dobre samopoczucie naszego partnera, a wręcz pomaga w naszych wspólnych kontaktach i daje obopólną satysfakcję.

Artykuł powstał dzięki portalowi sex telefon
 

Daj ocenę (5 / 1)