Outlet Park na Prawobrzeżu zostanie rozbudowany?

Outlet Park na Prawobrzeżu zostanie rozbudowany?

18 lutego 2015 0 przez Karol

Z końcówką 2015 roku ma przyjść rozbudowa Outlet Parku na Prawobrzeżu. Echo Investment zdążyło już zapowiedzieć, że w obiekcie zostanie otworzonych przeszło 20 nowych sklepów i to bardzo znanych marek.

Michał Banasik, leasing manager w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment mówi o tym jakie marki będzie można zobaczyć w Outlet Park:

Mamy już podpisane umowy m.in. z siecią Diverse, która w nowej części obiektu otworzy sklep w formule outlet o powierzchni 340 mkw., a także z firmą CCC (1 000 mkw.) i HEBE (400 mkw. ). Do grona najemców dołączył również sklep Simple, który oferować będzie towar w systemie wyprzedażowym. Chcemy się skoncentrować na modzie damskiej, dlatego prowadzimy zaawansowane rozmowy z takimi markami, jak m.in. Monnari, Gerry Weber, Molton, Bialcon, Volcano. Finalizujemy rozmowy z dużym sieciowym najemcą, który zainteresowany jest powierzchnią 600 mkw. Obserwujemy duże zainteresowanie firm, które znają bardzo dobre wyniki I fazy tego projektu.

Gdy zostanie zakończony II etap realizacji prac to Outlet Park będzie posiadał przeszło 21 300 metrów kwadratowych powierzchni handlowej, a na to będzie składało się przeszło 100 sklepów oraz 900 miejsc do zaparkowania. W poprzednim roku w Outlet Park było przeszło 2,5 miliona klientów, a jest to jeden z lepszych wyników w całej Polsce, ponieważ plasuje się na czwartym miejscu.

Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment opowiada jakie firma ma plany związane z rozbudową obiektu:

Oprócz 20 nowych sklepów, planujemy również uzupełnienie oferty o klub fitness i centrum medyczne. Całość, po zakończeniu rozbudowy, będzie miała blisko 28 000 mkw. i będzie jednym z największych obiektów outletowych w Polsce.