Nożownik ze Szczecina zatrzymany?

Nożownik ze Szczecina zatrzymany?

22 stycznia 2015 0 przez Karol

Policja kryminalna ze Szczecina Dąbie dokonała zatrzymania 19-letniego mężczyznę, który na dzień dzisiejszy jest podejrzany o dokonanie napadu na młodą kobietę. Mężczyzna miał na początku tego tygodnia dokonać ataku na mieszkankę Szczecina w rejonie Prawobrzeża. Kobieta została zraniona w okolicę szyi oraz ręki. Podejrzany znajduje się aktualnie w policyjnym areszcie.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, 19 stycznia, w dzielnicy Prawobrzeże, w godzinach porannych. Młoda kobieta, mieszkanka Szczecina została napadnięta przez wcześniej jej nieznajomego mężczyznę przy pętli autobusowej Pomorzany, która mieści się przy ulicy Łubinowej. Celem ataku miał być rzekomo rabunek, chcąc dokonać rozboju mężczyzną postanowił zaatakować kobietę ostrym narzędziem, jednak na szczęście przestraszył się on przypadkowego przechodnia. Młoda mieszkanka Szczecina postanowiła wtedy uciec z miejsca zdarzenia.

Po tym incydencie ofiara znalazła się w szpitalu.

Starszy aspirant Irena Komicz opowiada o tym jak wyglądało zatrzymanie:

Wczoraj kryminalni z Dąbia zatrzymali 19-latka podejrzewanego o ten czyn. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Dziś zostanie doprowadzony do Prokuratury.

Komendant Komisariatu Policji Szczecin Dąbie postanowił wystąpić do Prokuratury z wnioskiem, dzięki któremu wobec 19-latka można było zastosować środki zapobiegawcze pod postacią zatrzymania go w tymczasowym areszcie, aż do momentu, gdy sytuacja nie zostanie wyjaśniona.