Magazyny do wynajęcia Szczecin – bezpieczne przechowywanie rzeczy

Magazyny do wynajęcia Szczecin – bezpieczne przechowywanie rzeczy

5 października 2015 1 przez Głos Szczecina

Coraz popularniejsze staje się wynajmowanie magazynów samoobsługowych. Self storage – bo o tej usłudze mowa – przyszła do nas z Zachodu, i szybko stała się bardzo popularnym sposobem na bezpieczne przechowywanie rzeczy, z którymi trudno się rozstać.

Na czym to polega?
„Idea self storage jest banalnie prosta. To możliwość przechowywania w specjalnie do tego celu przystosowanych halach magazynowych, podzielonych na czyste i suche pomieszczenia – boksy magazynowe o zróżnicowanej wielkości” – wyjaśnia kangu24.com. W zamian za niewielką opłatę, otrzymujemy dodatkowe miejsce, w którym przechować możemy swoje rzeczy w trakcie przeprowadzki, remontu ale także wówczas, gdy mieszkanie jest zbyt małe, a nie posiadamy strychu czy garażu. Takie boksy oferują między innymi magazyny do wynajęcia Szczecin, a skorzystać z nich mogą zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Co istotne, nie trzeba zawierać długoterminowych umów, a termin przechowywania ustalany jest indywidualnie, z możliwością przedłużenia w każdym momencie.

Korzyści self storage
Powierzchnie do przechowywania, to przede wszystkim bezpieczeństwo i należyta ochrona powierzonych rzeczy, co oferują magazyny do wynajęcia Szczecin – kangu24.com podkreśla – „każdy schowek posiada osobne drzwi, do których klucz posiada tylko osoba wynajmująca”. Boksy są ogrzewane i monitorowane przez całą dobę. Można tutaj przyjść w każdej chwili, zarówno w dzień, jak i w nocy – magazyny funkcjonują 24 godziny na dobę. Także w niedziele i święta. Nieograniczony dostęp sprawia, że funkcjonalność magazynu jest ogromna. To świetne rozwiązanie dla firm, które potrzebują dużej przestrzeni i szukają magazynu, to także dobra alternatywa dla osób prywatnych, które mogą wynająć boks o powierzchni 0,5 metra kwadratowego. Magazyny do wynajęcia Szczecin, sprawdzą się w każdej sytuacji. Dodatkowo usługa self storage, obejmuje także transport z mieszkania lub firmy oraz zapewnienie materiałów potrzebnych do bezpiecznego zapakowania przedmiotów.

Prywatny magazyn
Dzięki możliwości wynajmu pomieszczenia, nie musimy rozstawać się z rzeczami, które mają dla nas jakąkolwiek wartość – także sentymentalną. Self storage to ukłon w stronę tych wszystkich, którzy mają nietypowe hobby i problem z przechowywaniem eksponatów. To także świetne rozwiązanie dla osób, które korzystały z gościnności znajomych, u których możliwe było tymczasowe pozostawienie rzeczy. Magazyny do wynajęcia Szczecin, pozwalają każdemu cieszyć się swoją pasją – nie ograniczają i nie wymuszają niechcianych wyborów. Bo przecież każdy może otaczać się przedmiotami, które lubi – niech nie ogranicza nas przestrzeń.