Kiedy Portowcy założą nowe stroje?

Kiedy Portowcy założą nowe stroje?

10 lutego 2015 0 przez Karol

Nowe koszulki w kolorach granatowym i bordowym w pasiastym wzorze szczecińscy piłkarze będą grali już w ten weekend, w sobotę, 14 lutego 2014 roku. Na temat nowych strojów Pogoni Szczecin wypowiedział się rzecznik prasowy klubu, Krzysztof Ufland:

Kilka lat kibice czekali na tę historyczną chwilę. Od meczu z Lechem Poznań, a więc od 14 lutego 2015 roku, domowym strojem Pogoni Szczecin będzie trykot w pionowe granatowo-bordowe pasy, nazywany przez kibiców „Pasiakiem”. To moment, na który wszyscy czekaliśmy z utęsknieniem!
Już teraz zdradzimy Wam, że nowa koszulka jest wyjątkowa. Nike wyprodukował ją specjalnie dla Pogoni Szczecin – w katalogu nie znajdziecie takiego wzoru w granatowo-bordowej kolorystyce. Żadna inna drużyna piłkarska na świecie nie będzie miała takich strojów! Co jeszcze czyni nowego „Pasiaka” niezwykłym? Nawiązuje do historycznych koszulek Portowców oraz klubowych barw i w pełni odpowiada na potrzeby kibiców Pogoni Szczecin! To koszulka, którą powinien mieć każdy fan Portowców.
Nowe trykoty zadebiutują w meczu z wyjątkowym rywalem – Lechem Poznań, a więc 14 lutego 2015 roku. Zdecydowaliśmy, że do tego czasu będziemy trzymać naszych fanów w napięciu i nie pokażemy nawet zdjęć koszulki. Wszystko po to, żeby w meczu z Lechem Portowcy czuli się naprawdę wyjątkowo! Oczywiście uchylimy rąbka tajemnicy, pokażemy Wam fragmenty nowej koszulki meczowej, ale w pełnej krasie zobaczycie ją dopiero na meczu inauguracyjnym!
Także 14 lutego „Pasiak” trafi do sprzedaży. Gdy tylko otworzą się bramy stadionu, klubowy Fanshop oraz punkty sklepowe w I i II strefie rozpoczną sprzedaż replik meczowych. W podstawowej wersji (w pełni obrandowana, z logami sponsorów klubu) koszulka kosztować będzie tylko 199 złotych! Biorąc pod uwagę fakt, że to trykot w pełni dedykowany Pogoni Szczecin, produkowany specjalnie dla naszego klubu i nawiązujący do historycznych barw, jest to naprawdę atrakcyjna cena.
Chcemy również wynagrodzić Wam ten czas oczekiwania i dać Wam szansę zdobycia nowego „Pasiaka”! Dlatego też codziennie do dnia meczu z Lechem organizować będziemy konkursy (szukajcie ich na naszych stronie oficjalnej oraz klubowych facebooku i twitterze), w których do wygrania będą meczowe trykoty. Tuż przed meczem z Lechem 10 szczęśliwców odbierze świeżutkie granatowo-bordowe „Pasiaki” Pogoni!

Decyzja związana wyprodukowaniem tego stroju, który nawiązuje do tradycji Pogoni Szczecin, została podjęta jednomyślnie przez sponsora technicznego oraz przez władzę klubu. Inicjatorem tych zmian jednak są kibice Pogoni Szczecin, którzy od dawna domagali się takich zmian.