Kiedy odbędzie się następne Motoshow w Szczecinie?

Kiedy odbędzie się następne Motoshow w Szczecinie?

Już niedługo zostanie zorganizowana kolejna edycja Motoshow. Odbywać się będzie ona w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich od 10 do 12 kwietnia 2015 roku, przy ulicy Struga.

Organizatorzy twierdzą, że będą to trzy niesamowite dni dla wszystkich fanów motoryzacji. W halach targowych przede wszystkim będzie można znaleźć stoiska firm z branży motoryzacyjne, zaś teren zewnętrzny będzie stanowił arenę, na której odbywać się będą liczne pokazy. Targi będą rozpoczynały się wraz z piątkiem, czyli pod wieczór, 10 kwietnia. Odbywać się będą specjalnego rodzaju prezentacje, premiery motoryzacyjne i wieczorne jazdy samochodami sportowymi.

Wojciech Miziewicz pracujący w u.studio mówi na to co warto zwracać uwagę w tym roku:

W tym roku stawiamy na sport i zdrowie. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji m.in. pokazy driftu samochodowego, stunt motocyklowy, zawody Car Audio o Puchar Marszałka, free style motocross, zawody dla amatorów motocross, zawody siłaczy z Mariuszem Pudzianowskim, mistrzostwa województwa w Armwrestlingu. Motoshow, jak co roku będzie otwarciem sezonu motorowego.

Imprezy towarzyszące będą liczne, a wymienić tutaj można chociażby Zawody Car Audio – Esca Poland. Wszyscy zawodnicy w Polsce będą konkurowali między sobą pod okiem sędziów. W niedziele odbywać się będą pomiary dla wszystkich chętnych, którzy mają ochotę sprawdzić jak prezentują się systemy tejże firmy. Warto też wspomnieć o tym, że odbywać się będzie konkurs na najbardziej głośny, otwarty samochód, więc miłośnicy mocnych wrażeń na pewno będą się świetnie czuli.

Gościem specjalnych tychże targów będzie Mariusz Pudzianowski, który zapewne będzie działał jak magnes dla wielu miłośników sportów siłowych i walk MMA, którzy również są miłośnikami motoryzacji. Dodatkowo Mariusz Pudzianowski będzie przyciągał swoją osobą na zawody siłaczy. Pracownicy serwisów oraz salonów motoryzacyjnych będą się zmagali pod okiem mistrza świata w zawodach siłowych. Podczas Motoshow odbywać się będą również zawody polegające na siłowaniu się na rękę.

Warto też wspomnieć o tym, że całkowicie nową atrakcją w przypadku targów będzie strefa rodzinna, w której będzie znajdował się plac zabaw dla dzieci, gdzie znaleźć będzie można duże samochody elektryczne i gry komputerowe. Co ciekawe będzie również osobna strefa dla kobiet.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.