Jarmark z regionalnymi wyrobami w Auchan

Jarmark z regionalnymi wyrobami w Auchan

14 stycznia 2015 0 przez Karol

Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo w ten piątek przygotuje jarmark regionalnych produktów. Znajdą się na nim finezyjne dekoracje, wykonana ręcznie i posiadająca artystyczne motywy biżuteria oraz produkty, które są wytwarzane według tradycyjnej receptury.

Goście galerii handlowej będą mogli dostrzec wyroby regionalne, które zostały wykonane przez artystów i będą znajdowały się one na specjalnie do tego utworzonych stanowiskach. Wśród tego co będzie można zobaczyć na jarmarku będzie chociażby biżuteria artystyczna, zdobione bieżniki na stół, miękkie poduszki czy dekoracje, które zostały wykonane przy użyciu szkła. Oczywiście nie obędzie się bez ręcznie wykonanych wyrobów z filcu.

Jarmark będzie również oczywiście miejscem, na którym każdy będzie mógł skosztować wytwarzanych w sposób tradycyjnych produktów żywnościowych. Znajdą się tam miejsca dla chociażby regionalnych producentów miodów, oliwy z oliwek oraz przypraw automatycznych.

Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo, mieszczące się przy ulicy Ustowo 45 w Szczecinie zaprasza na jarmark rękodzieła, który będzie miał miejsce w najbliższy piątek oraz sobotę, czyli 16 i 17 stycznia 2015 roku, od godziny 9:00 do 21:00 oraz 18 stycznia, w niedzielę, od godziny 9:30 do 20:00.