Czy tajemnicza zbrodnia z Gumieniec zostanie wreszcie wyjaśniona?

Czy tajemnicza zbrodnia z Gumieniec zostanie wreszcie wyjaśniona?

Piotr M., 19-letni uczeń już od listopada znajduje się w areszcie śledczym. Wraz z początkiem lutego upłynie termin. Prokuratura na dzień dzisiejszy chce, aby areszt został przedłużony. Według najbardziej prawdopodobnej przyczyny, w wyniku, której została dokonana zbrodnia to spór o majątek, który zostawił zmarły ojciec.

19-latek jest podejrzany o zamordowanie swojego przyrodniego brata, 38-letniego Tadeusza M. Zwłoki mężczyzny zostały odnalezione w ogrodzie domu, który mieści się na szczecińskich Gumieńcach.

Piotr M. mieszkał w tym domu, zaś wolne pokoje przeznaczał na wynajem studentom i w taki właśnie sposób zarabiał pieniądze po śmierci rodziców.

Tadeusz oraz Piotr mieli tego samego Ojca, jednakże całkowicie inne matki. Rodzice 19-letniego ucznia byli osobami dosyć majętnymi, z tejże racji, że zarobili dosyć sporo pieniędzy na handlu. Niestety kilka lat temu zostawili 19-latka samego, gdyż oboje umarli. W wyniku śmierci prawo do spadku rościli sobie również dwoje innych synów, którzy byli synami z pierwszego małżeństwa, czyli Tadeusz oraz Tomasz.

Od wielu lat sprawa tego majątku nie jest rozstrzygnięta, jednak zabójstwo Tadeusza nie poprawiło całej sytuacji, a wręcz przeciwnie, ponieważ sprawa skomplikowała się jeszcze bardziej. Tadeusz został zabity w kwietniu 2014 roku.

Rodzina Tadeusza była bardzo zaniepokojona o jego stan, dlatego też postanowili zadzwonić na policję. Policja zwłoki odnalazła dopiero w listopadzie 2014 roku i znajdowały się one w ogrodzie, który jest umieszczony obok domu Piotra M. na Gumieńcach.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o