50 mieszkańców Szczecina otrzyma pracę!

50 mieszkańców Szczecina otrzyma pracę!

9 kwietnia 2015 0 przez Karol

Do końca 2015 roku mają zostać utworzone nowe miejsca pracy o łącznej ilości przekraczającej 50, a wszystko za sprawą Arvato Polska, czyli przedsiębiorstwu, które specjalizuje się w kompleksowym outsourcingu.

Arvato Polska jest firmą, która działa już prężnie od dziesięciu lat prowadząc tym samym w Szczecinie wielojęzyczne contact center, które zajmują się obsługiwaniem wielu firm z całego świata, zaś spółka cały czas zauważa szybki wzrost. Aktualnie pracę w firmie znajduje 300 osób, jednak pod koniec roku ma być tam już 350 stanowisk pracy.

Piotr Pieślak, Dyrektor Contact Center ds. Nearshore opowiada o tym kto będzie poszukiwany:

W tej chwili w Szczecinie poszukujemy głównie osób ze znajomością języka angielskiego, ale nie oznacza to, że nie zatrudniamy osób posługujących się innymi językami obcymi. Obsługujemy klientów w 14 językach – głównie z Europy, ale także z obu Ameryk, Afryki Płn. oraz Bliskiego Wschodu.

Wszystkie osoby, które są potencjalnymi pracownikami tejże firmy nie muszą posiadać doświadczenia zawodowego, ponieważ najbardziej istotną kwestią to znajomość języka obcego i komunikatywność. Dlatego też firma kieruje swoją ofertę też do obcokrajowców, którzy mieszkają na terenie Szczecina, w wyniku czego Arvato jest w stanie zapewnić im pracę w środowisku o charakterze międzynarodowym.

Piotr Pieślak dodaje również, że przyszli pracownicy będą mogli liczyć na pakiet szkoleniowy:

Przyszłym pracownikom zapewniamy wewnętrzny program szkoleń, który gwarantuje zdobycie wiedzy i kompetencji wykorzystywanych w pracy. Przywiązujemy dużą wagę do właściwego przygotowania nowych pracowników, dlatego w okresie wdrożeniowym każdy może skorzystać z doświadczenia innych osób z zespołu. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem, a także świadczenia pozapłacowe, spośród których pracownik może wybrać kartę sportową, opiekę medyczną bądź kartę podarunkową

Przedsiębiorstwo jest w stanie zaoferować ponadto dodatek relokacyjny dla wszystkich osób, które podejmą decyzję, aby przyjechać do Szczecina. Takie osoby otrzymywać go będą przez okres 6 miesięcy wraz z pensją, a tego typu dodatek zapewnić ma osobom, które dopiero się wprowadziły, łatwiejsze oswojenie się z miastem i życiem tutaj. Dodatkowo każdy z pracowników arvato może zdecydować się na wzięcie udziału w innego rodzaju dedykowanych dla nich inicjatywach, chociażby losowanie biletów do teatru, bądź kina, konkursy firmowy, imprezy integracyjne, a nawet od czasu do czasu słodkie prezenty.

Arvato jest firmą, która w Szczecinie posiada 300 pracowników i obsługuje klientów międzynarodowych z 5 kontynentów, posługując się przy tym 14 językami, czyli:

polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, ukraińskim, rosyjskim, węgierskim, czeskim, słowackim, holenderskim, arabskim