Zgarnij „pięciopaka” od Pogoni!

Zgarnij „pięciopaka” od Pogoni!

19 września 2014 0 przez Karol

Władze klubu z okazji, że Portowcom pozostało jeszcze 5 meczów do rozegrania przy ulicy Twardowskiego w tym roku przygotowały dla wszystkich kibiców możliwość zakupu specjalnego „pięciopaka”.

Jeżeli jesteś kibicem i chcesz zaoszczędzić nieco pieniądze to nie musisz kupować biletów na każde pojedyncze spotkanie. Wystarczy, że zakupisz „pięciopak” i dostaniesz możliwość zarezerwowanie sobie miejsc na trybunach do końca tego roku. Przed Pogonią Szczecin jest jeszcze pięć spotkań z Mistrzem Polski – Legą Warszawą oraz Cracovią, Zawiszą, Koroną i Podbeskidziem.

Warto zwrócić uwagę na to, ze „pięciopak” kibica jest tańszy niżeli bilety. Kiedy zdecydujecie się na zakup oferty specjalnej, która składa się z karnetu na 5 spotkań meczy Pogoni Szczecin to zapłacicie za bilety tylko 84 złote. Gdybyście chcieli kupić każdy bilet pojedynczo musielibyście zapłacić kwotę rzędu 105 złotych. To dotyczy tylko sektorów 7-9, ale jednak zaoszczędzić można kupując bilet na każdy sektor, który się mieści na stadionie Pogoni Szczecin.

Żeby zakupić „pięciopak”, który składa się z 5 biletów na spotkania z najbliższymi rywalami Pogoni nie trzeba w zasadzie dużo robić. Najlepsza opcją w tym przypadku jest skorzystanie z możliwości zakupu pakietu online. Jeżeli nie jesteście jednak zbytni fanami tego typu alternatyw to możecie w spokoju zakupić bilet w Fanshopie, który mieści się przy ulicy Karłowicza 28, mieści się on z tyłu budynku VIP, za niską trybuną. Fanshop jest otwarty od poniedziałku do soboty, od godziny 10 do godziny 17. Bilety można nabyć również w sklepie Pogoni w Centrum Handlowym Galaxy, przy alei Wyzwolenia 18-20. Stoisko sklepu Pogoni, w Centrum Handlowym Galaxy można znaleźć na drugim piętrze. Sklep Pogoni w „Galaxy” jest czynny od poniedziałku do soboty, w godzinach od 9 do 21, a w niedzielę w godzinach od 10 do 20. Istnieje również możliwość zakupu biletów w jednym z punktów zewnętrznych.