Załatw papierkowe sprawy w Urzędzie Miasta wieczorem!

Załatw papierkowe sprawy w Urzędzie Miasta wieczorem!

5 września 2014 0 przez Karol

Już niedługo każdy interesant będzie mógł załatwić wszystkie sprawy związane z rejestracją pojazdów i złożyć wniosek o dowód po godzinie 16. Wynika to z tego, że 11 września odbędzie się kolejna edycja akcji „Wieczór w urzędzie”

11 września, w wyniku przedłużonego czasu Biura wszystkie osoby, które będą miały jedną z poniższych kwestii do załatwienia, będą mogły odwiedzić Urząd Miasta po godzinie 16:

  • Rejestracja pojazdów. Wszystkie sprawy związane ze złożeniem wniosku o rejestrację pojazdów, odebraniem dowodu rejestracyjnego, dokonaniem zmian w dowodzie rejestracyjnym, czy też wyrobieniem wtórników dokumentów, albo tablic rejestracyjnych.
  • Dowód osobisty. Odbiór oraz złożenie wniosku o wydanie dowodu osobistego.

Urząd miasta w ten dzień będzie czynny do godziny dwudziestej. Jednak, żeby to zrobić to trzeba będzie umówić się odpowiednio wcześniej. Na wizytę można umówić się osobiście w Urzędzie Miasta Szczecin, na placu Armii Krajowej 1, odwiedzając prawe skrzydło, albo można kwestią związaną z umówieniem się załatwić przez internet, albo telefon.

Osoby, które nie są w stanie osobiście dokonać umówienie się na wizytę w urzędzie mogą skorzystać z numeru telefonu, albo strony internetowej Urzędu Miasta Szczecin.

Tel. 91 42 45 931 lub 91 42 45 932 – www.eurzad.szczecin.pl