Wpadnij na ESKA Music Awards 2014 i POLO Hit Festiwal 2014!

Wpadnij na ESKA Music Awards 2014 i POLO Hit Festiwal 2014!

20 sierpnia 2014 0 przez Karol

Najbliższy weekend będzie świetny dla wszystkich fanów muzyki rozrywkowej. Ponieważ to właśnie wtedy do Szczecina zawitają polskie i zagraniczne gwiazdy, takie jak:
Donatan i Cleo, Piersi, Chylińska, Elaiza, Chlöe Howl, Elen Levon, Fly Project, Mrozu, Boys, Papa Dance, Małgorzata Ostrowska
To właśnie dzięki odbywającemu się ESKA Music Awards oraz POLO Hit Festiwal będzie można usłyszeć ich wszystkich na scenie. Są to dwa pierwsze muzyczne wydarzenia, które odbędą się w nowej hali widowskowo-sportowej, w Szczecinie, która została już opisana na blogu TUTAJ.

Gala rozdania nagród ESKA Music Awards będzie miała miejsce już 22 sierpnia, w piątek. Jednak nie wręczanie statuetek w 7 kategoriach jest najważniejsze, a raczej to co będzie się działo poza tym. Sama uroczystość zostanie uświetniona przez występy wspaniałych polskich oraz zagranicznych gwiazd. To właśnie na tym festiwalu zagraniczni artyści zaprezentują swoje największe hity.

Skąd wziąć bilety na Eska Music Awards?

Niestety wszystkim chętnym osobom trzeba powiedzieć, że bilety na galę zostały już dawno wyprzedane. Jednak osoby, które nie dokonały zakupu, a mimo wszystko bardzo chciałyby obejrzeć galę. To niech nie popadają w żałobę. Ponieważ jest jeszcze możliwość obejrzenia tejże gali. Cała impreza będzie transmitowana na żywo na TVP1. Zaś rozpoczęcie jej szacuje się na godzinę 20:30.

Jakie kategorie będą na ESKA Music Awards?

W tym roku nagrody zostaną wręczone w siedmiu, różnych kategoriach.

Najlepszy Hit – nominowani Donatan & Cleo za „My Słowianie”, Mesajah & Bednarek „Szukając Szczęścia”, Bob One & Bas Tajpan „Daj z siebie wszystko”, Grzegorz Hyży & Tabb za „Na chwilę”

Najlepszy Artysta – nominowani Mrozu, Bob One, Mesajah, Bednarek

Najlepsza Artystka – nominowane Cleo, Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska, Ewa Farna

Najlepszy Zespół – nominowani Piersi, Jamal, Red Lips, Lemon

Najlepszy Radiowy Debiut – nominowani Grzegorz Hyży, Cleo, Patryk Komór, Najlepszy Przekaz w mieście

Najlepsze Video – nominowani Donatan & Cleo za „My Słowianie”, Donatan & Cleo & Sitek za „Cicha woda”, Margaret za „Wasted”, Mrozu & Sound’N’Grace za „Nic do stracenia”

Najlepszy Artysta w Sieci – nominowani Donatan & Cleo, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Dawid Podsiadło

Każdy ma możliwość przyczynienia się do wygrany swoich ulubieńców. Ponieważ decyzja o przyznaniu nagrody zostanie podjęta w internetowym głosowaniu przez słuchaczy radia ESKA, widzów ESKA TV oraz użytkowników serwisów eska.pl oraz eskaGO.pl

Kiedy odbędzie się POLO Hit Festiwal?

Dzień po gali Eska Music Awards, a dokładniej już 23 sierpnia w Arenie Szczecin będzie można uczestniczyć w POLO Hit Festiwal 2014. Na tym festiwalu wystąpią w głównej mierze polskie gwiazdy muzyki disco polo oraz zagraniczni artyści, którzy mogą pochwalić się hitami z okresu lat 80 oraz 90. Organizatorzy tegoż, że festiwalu zapewniają, że będzie to największa impreza dance, eurodance, pop i disco polo w Polsce. Na tym festiwalu będzie można zobaczyć takich wykonawców muzyki rozrywkowej jak:

Boys, Classic, After Party, Power Play, Milano, Basta, Małgorzata Ostrowska, Papa Dance i Majka Jeżowska.