Szczecin Razem już dziś w City Hall!

Szczecin Razem już dziś w City Hall!

25 grudnia 2014 0 przez Karol

Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia to organizatorom imprez, ale również ich uczestnikom kojarzy się z jednym, czyli z imprezą charytatywną pod hasłem „Szczecin Razem”, która już przez przeszło 9 lat odbywa się w City Hall. Organizatorzy imprezy podkreślają, że jest to świetny pomysł na wspieranie najbardziej potrzebujących, ponieważ klubowicze mają świetna zabawę, a przy tym pomagają:

Przez prawie dekadę funkcjonowania impreza Szczecin Razem stała się dla szczecinian nieodłącznym elementem świątecznej tradycji. W tym roku znowu spotykamy się w klubie City Hall i przyległym doń Tanz Barze, żeby czynić dobro przez melanż.

Pierwsza impreza z cyklu „Szczecin Razem” odbyła się dziewięć lat temu. W tamtym czasie szczecińscy didżeje oraz muzycy postanowili, że zbiorą pieniądze, aby pomóc w rehabilitacji swojemu przyjacielowi. Dzięki tak skromnej inicjatywie, która wyszła od kilku miejscowych muzyków rozpoczęła się jedna z bardziej znaczących, cyklicznych imprez, w całym roku.

W zapowiedzi imprezy można przeczytać następujące fragmenty:

Przez sceny klubów uczestniczących w Szczecin Razem przewinęły się setki dj-ów, muzyków i artystów nie tylko z naszego podwórka, dostarczając muzykę na najwyższym poziomie. Ale jeszcze ważniejszą robotę zrobiły dziesiątki tysięcy ludzi, którzy od dziewięciu lat zapychają parkiety i miejsca przy barze.

Cały dochód, który zostanie zebrany przez organizatorów, dzięki temu, że ludzie zakupią bilety na te wydarzenie, zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Tegoroczna impreza stawia główny nacisk na to, aby pomagać najbardziej potrzebującym rodzinom z regionu.

Organizatorzy zapraszają wszystkich bardzo serdecznie na wzięcie udziału w tej imprezie i zapowiadają, że naprawdę będzie warto:

Jeśli lubisz tańczyć, wpadnij. Jeśli lubisz pomagać, tym bardziej wpadnij. Jeśli lubisz tańczyć i pomagać jednocześnie, koniecznie wpadnij!

Na imprezie znajdą się takie osobistości jak:

Daniel Zachodni, Maciej Wunsch, Daniel Stetting, Christian Diamond, Twister, MUSK XL, Sempone, Michael Modoolar, Bartosz Najtlajf, Mario Kotta, Hose Harbores, Dominik Szczepaniak, Dawid Korniak, WygiB, Punchline, Red.

Impreza zostanie poprowadzona przez Łonę & Rymka. Szczecin Razem odbywa się dzisiaj, czyli 25 grudnia, o godzinie 21, w City Hall.