Otwarcie wielkiego klubu w Szczecinie! Amnestia Club

Otwarcie wielkiego klubu w Szczecinie! Amnestia Club

24 września 2014 0 przez Karol

Klub o wielkości 650 metrów kwadratowych, z dwoma parkietami oraz trzema barami. Mają w nim odbywać się imprezy taneczne oraz być organizowane bardzo liczne koncerty. Otwarcie klubu ma nastąpić w październiku, tego roku.

Amnestia Club ma powstać w miejscu dwóch byłych klubów. Dokładniej chodzi tutaj o Inferno oraz Cube Bar, znany wcześniej jako Sport Bar, a jeszcze wcześniej Boom Bar. Łączna powierzchnia obu klubów wynosi 650 metrów kwadratowych. Amnestia Club ma by jednym z największych klubów w Szczecinie.

Manager Amnestia Club, Wioleta Kobierska na temat klubu wypowiada się tak:

Lokalu nie da się nie zauważyć, ponieważ jego wejście znajduje się dosłownie naprzeciwko deptaka Bogusława.

Na oficjalnym otwarciu klubu mają zagrać dwa bardzo znane polskie zespoły. Zostało ono zaplanowane na połowę października.

Patryk Baranowski, manager Amnestia Club opowiada o tym jak będzie prezentował się klub:

Koncerty będziemy organizować średnio co dwa tygodnie. Dodatkowo będą u nas grali znani zarówno na polskim, jak i europejskim rynku Dj-e. Stawiamy przede wszystkim na muzykę taneczną, ale jednocześnie bardzo zróżnicowaną. Ludzie mają się tutaj dobrze bawić i dobrze czuć.

Powierzchnia głównego parkietu ma wynieść ponad 100 metrów kwadratowych. Każdy uczestnik imprezy poza samym tańczeniem będzie mógł również oddać się tam swobodnej rozmowie. Manager klubu wypowiada się na ten temat w taki sposób:

Dzięki licznym zakamarkom oraz ścianom, które mają blisko metr szerokości w klubie znajdzie się sporo miejsc, gdzie mimo imprezy da się normalnie porozmawiać ze znajomymi, co w wielu szczecińskich lokalach jest niemożliwe.

Amnestia Club ma być klubem, który będzie w stanie pomieścić 300 miejsc siedzących. Klub ponadto ma być przeznaczony w głównej mierze dla studentów i to dla nich wstęp będzie bezpłatny. Zaś jeżeli chodzi o ceny biletów dla reszty to kobiety będa musiały za wejście zapłacić 10 złotych, zaś mężczyźni 15 złotych. Więcej informacji na temat nowego klubu w Szczecinie mają zostać ujawnione wkrótce.