Otwarcie wielkiego klubu – Amnestia Club!

Otwarcie wielkiego klubu – Amnestia Club!

15 października 2014 0 przez Karol

Podczas otwarcia, które odbędzie się 17 października, czyli w piątek zagrają Red Lips oraz Donata z Cleo. Koncertów w tym klubie na pewno nie zabraknie, dlatego warto się przyjrzeć co tam można ciekawego znaleźć.

Umiejscowienie lokalu znajduje się przy alei Wojska Polskiego 20, w okolicach deptaku Bogusława. Wcześniej mieściły się tam dwa inne klubu, które już nie funkcjonuję, czyli Inferno oraz Cube Bar. Za nim powstał Cube Bar wielu szczecińskich klubowiczów może kojarzyć te miejsce jako Sport Bar, albo Boom Bar. Łączna powierzchnia obu klubów, które zostały połączone w jeden do 650 metrów kwadratowych, w tym jeden z parkietów zajmuje ponad 100 metrów kwadratowych. W klubie znajdują się ponadto 3 bary oraz ponad 200 miejsc siedzących.

Wioleta Kobierska, manager Amnestia Club opowiada o tym jak wygląda klub:

Wystrój klubu to przede wszystkim eleganckie połączenie czerni, fioletu, granatu i czerwieni. Bardzo duży nacisk kładziemy na grę świateł.

W lokalu zostało zachowanych wiele charakterystycznych, zarówno dla byłego Inferno jak i Boom Baru zakamarków. Dzięki czemu Amnestia będzie wyróżniał się tym, że jako jeden z nielicznych szczecińskich klubów będzie oferował możliwość swobodnej rozmowy pomiędzy osobami bawiącymi się w nim.

W Amnestia Club mają być organizowane koncerty zazwyczaj co dwa tygodnie. Podczas oficjalnego otwarcia klubu będzie można zobaczyć już pierwsze dwa. 17 października w piątek będzie grał zespół Red Lips, zaś dzień później wystąpi duet Donatan & Cleo. Piątkowy koncert będzie bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych, zaś sobotni występ będzie darmowy tylko dla studentów, reszta pań zapłaci 10 złotych, a panów 15 złotych. Zarówno w piątek, tak jak i w sobotę start odbędzie się o 21:00.

Szczeciński lokal zostanie odwiedzony również przez Mroza już 29 października, zaś 15 listopada zagościć w nim zespół B-Qll. Manager klubu opowiada o innych atrakcjach, które znajdą się w klubie:

Poza koncertami otwieramy dwa parkiety. Ten większy zagwarantuje dobrą taneczną zabawę przy najnowszych i największych przebojach muzyki klubowej. Z kolei mniejsza sala przeniesie w świat gatunku house, we wszystkich jego odmianach i postaciach. Na otwarciu o odpowiedni klimat zadba aż czterech didżejów: DJ ROSIK (duża sala), DJ ROBert (duża sala), DJ RADIA ESKA (duża sala) i DJ DR ROBO (mała sala).

Imprezy rockowe będą odbywać się w środy. Będzie można się podczas nich spodziewać koncertów wielu lokalnych kapel, zaś w czwartki właściciele wraz z managerami planują organizacje karaoke. Wioleta Kobierska zapewnia również, że nie zabraknie tam imprez tematycznych i wymienia czego można się spodziewać po Amnestia Club:

Np. Halloween, które organizujemy wspólnie z Radiem Bas Uniwersytetu Szczecińskiego, Latino Night, Piana Party, Hip-hop Night, Reggae Night i wiele innych

Klub jest stworzony głównie z myślą o studentach, którzy poza większością koncertów będą mogli wejść do klubu całkowicie za darmo, okazując tylko legitymacje studencką. Pozostali goście będą musieli uiścić kwotę od 10 do 15 złotych. Wiele osób może również spodziewać się akcji promocyjnych, związanej chociażby z wejściem za połowę ceny po wcześniejszym ukazaniu biletu z imprezy, która miała miejsce w poprzedni weekend. Amnestia club będzie otwarty od środy do soboty, zaś w inne dni będzie istniała możliwość wynajęcia klubu aby zorganizować tam imprezę zamkniętą.