Otwarcie Bahia Club już w ten weekend!

Otwarcie Bahia Club już w ten weekend!

25 września 2014 0 przez Karol

Posiada dwa pietra i będzie w stanie pomieścić ponad 1400 gości. Oficjalne otwarcie klubu odbędzie się już w ten piątek. Klub ma funkcjonować w środy, piątki oraz soboty.

Bahia Club mieści się w tym samym miejscu co wcześniej Imperium, czyli przy ulicy Bohaterów Warszawy 34/35. Lokal ma tak samo jak i nazwą jak i wystrojem nawiązywać do morskiego klimatu Szczecina. W języku hiszpańskim „bahia” oznacza zatokę. Właściciele klubu opowiadają o tym jak zostało zaaranżowane jego wnętrze:

Do wykończenia użyto dużej ilości drewna, na ścianach pojawią się zdjęcia z największych na świecie marin żeglarskich, dużo jachtów, żagle itp.

Oficjalne rozpoczęcie działalności klubu nastąpi z dniem 26 września, w piątek. Wstęp ma kosztować 50 złotych, jednak trzeba wspomnieć o tym, że w tej cenie każdy klubowicz otrzymuje open bar na wybrane alkohole. Oferta będzie obowiązywać w każdy piątek.

W sobotę, 27 września odbędzie się w lokalu występ Tomasza Karolaka. Karol jest znanym polskim aktorem serialowym oraz filmowy między innymi z filmu Testosteron oraz z serialu 39 i pół. Aktor wystąpi w klubie wraz ze swoim zespołem o nazwie „Pączki w tłuszczu”. Będzie można usłyszeć autorskie utwory członków zespołów, tak jak i różnej maści covery, głównie najwiekszych przebojów. Wstęp w sobotę będzie kosztował 15 złotych.

Bahia Club ma oferować zróżnicowanie pod względem gatunków muzycznych, które będzie tam można usłyszeć. W klubie będzie można usłyszeć między innymi mieszankę rocka, popu, disco, r’n’b oraz funku w przeróżnych mash-upach i remixach. Przez dwa pierwsze weekendy, za konsoletę będzie stała doświadczona osobistość, która w przeciągu swojej niemal 15 letniej działalności miała okazję dzielić scenę z różnej maści artystami. Były to osoby z zagranicy takie jak dj Shadow, Dub Pistols, The Beatnuts, The freestylers, US3, Jack Beats, The Jillionaire, Zion Train, dj Food, dj Vadim, Gramophonedzie, Jon Kennedy, ale również były też wśród nich polscy artyści, czyli Kamp, O.S.T.R, Fisz, Tworzywo Sztuczne, Stasio. Osobistością, która będzie grała przez ten czas w Bahia Club jest nie kto inny jak sam dj BTR.

Do Bahia Club nie wejdzie każdy dorosły, z racji tego, że będzie tam ograniczenie wiekowe i wejdą tam tylko osoby, które ukończyły 21 rok życia. Granica wieku będzie obniżana tylko i wyłącznie w środy, z racji tego, iż będzie to w klubie dzień studencki. Dodatkowo każda osoba, która będzie chciała się dostać do lokalu będzie musiała się poddać selekcji.

Jeżeli ktoś ma ochotę na imprezowanie na nieco wyższym poziomie może zarezerwować sobie lożę w klubie. W piątki koszt wynajęcia loży będzie wynosił 100 złotych, zaś w soboty 150 złotych. W cenie loży będzie dostępny również bezpłatny catering w postaci pater z przekąskami.