Odwiedź targi ogrodnicze, w Szczecinie!

Odwiedź targi ogrodnicze, w Szczecinie!

14 sierpnia 2014 0 przez Karol

Już niedługo bo od 23 do 24 sierpnia w Centrum Galaxy będą odbywały się Targi Ogrodnicze. Wielu odwiedzających na pewno zostanie zaskoczonych przez wiele, przeróżnych nowinek z branży ogrodniczej. Na targach będzie można ujrzeć niesamowitą ofertę zieleni oraz systemów ogrodniczych i oczywiście wszelkiej maści dekoracji ogrodowych.

Dla kogo są targi ogrodnicze?

Na samym wstępie można stwierdzić, że dwa dni targów ogrodniczych nie jest czymś co spotyka się na co dzień. Wszelkiej maści miłośnicy zieleni zapewne będą wniebowzięci. Jednak nie tylko miłośnicy zieleni znajdą tam coś dla siebie. Przeróżni fachowcy oraz eksperci tejże branży również są bardzo mile widziani. Jest to naprawdę niepowtarzalna okazja do tego, aby wszyscy zainteresowania mogli zapoznać się z całkowicie nowymi rozwiązaniami technologicznymi oraz estetycznymi, które są stosowane w ogrodach. Na targach ogrodniczych będą znajdować się również profesjonalni doradcy, których zadaniem będzie pomoc w doborze odpowiedniej pielęgnacji i zieleni.

Co będzie można zobaczyć podczas targów?

Podczas targów będzie można spotkać wiele przeróżnych firm związanych z ogrodnictwem. Będą to między innymi firmy brukarskie, gospodarstwa ogrodnicze, producenci domków letniskowych oraz altan i przedstawiciele systemów nawadniających. W ramach tychże targów każdy będzie mógł bliżej zapoznać się z ofertą wszelkiej maści producentów, którzy będą mieli w zamiarze zaprezentować się z jak najlepszej strony. Ponadto gośćmi specjalnymi tychże targów będą przedstawiciele Ogrodu Dendrologiczne, w Przelewicach. Wszyscy uczestnicy tej imprezy będą mogli również zobaczyć mały domek letniskowy z drewna. Zresztą zobaczyć to dosyć mało powiedziane. Każdy zainteresowany będzie miał możliwość zwiedzenia go. Ponadto na targach będzie można ujrzeć szkółkę roślin ozdobnych.

Na targach ogrodniczych w Centrum Galaxy każdy będzie mógł znaleźć przeróżnej maści rośliny, drzewka, krzewy, kostkę brukową, świeże owoce, kamienie ozdobne, domki letniskowe z drewna, kruszywa, systemy nawadniające trawniki, sprzęt ogrodniczy, altany ogrodowe, ogrodzenia, markizy ogrodowe. Targi zaoferują naprawdę mnóstwo atrakcji dla wszystkich chętnych. Jeżeli jesteście miłośnikami wszelkiej maści roślinności to na pewno się nie zawiedziecie. Ponadto warto zauważyć, że targi ogrodnicze idealnie wpasowują się w zieloną stylistykę Szczecina.