Odbierz zakupy z Merlin.pl w Małpce!

Odbierz zakupy z Merlin.pl w Małpce!

26 sierpnia 2014 0 przez Karol

Wszystkie osoby, które lubią robić zakupy przez internet powinny być zadowolone z tego, że faktu, iż Merlin.pl oferuje odbiór swoich zakupów w sklepach sieci Małpka Express całkowicie za darmo. W Szczecinie ta oferta jest dostępna we wszystkich placówkach sklepu Małpka Express.

Co oferuje Merlin.pl?

Merlin.pl to jeden z pierwszych, a na pewno jeden z najdłużej istniejących sklepów internetowych w Polsce. Niedawno powiększył on liczbę punktów stacjonarnych dostępnych na Pomorzu Zachodnim o 22 nowe punkty związane z partnerską siecią Małpka Express. Dzięki rozwijającej się współpracy pomiędzy sklepem stacjonarnym jakim jest Małpka Express, a sklepem internetowym jakim jest Merlin, klienci, którzy dokonują transakcji internetowych mogą całkowicie za darmo odebrać swoje zakupy. Nie tylko mieszkańcy Szczecina mogą odbierać swoje e-zakupy za darmo. Mieszkańcy Stargardu Szczecińskiego, Bezrzecza i Gryfina również. Warto również zwrócić uwagę na to, iż w punktach, których można odbierać zamówienia można je również tam składać. Zaś po otrzymaniu paczki, otrzyma się sms z informacją, która umożliwi jej odebranie.

Jak wygląda współpraca Merlin.pl i Małpka Express?

Pierwsze tego typu stacjonarne punkty, które umożliwiają odbiór zamówień z serwisu Merlin.pl zostały udostępnione już jesienią 2014 roku. Już właśnie od tamtego też czasu oba sklepy zacieśniają współpracę i merlin.pl rozwija się również nie tylko jako sklep online, ale również offline. Taka współpraca jest bardzo korzystna dla klientów ponieważ, gdy kupują oni produkt przez internet nei zawsze chcą korzystać z dostawy kurierskiej, czy też z poczty. Ponieważ wygodniej jest odebrać zamówienie na własną rękę, wtedy gdy tego się właśnie chce. Ponadto ten sposób eliminuje koszta, które trzeba byłoby ponieść w sytuacji, gdyby zamawiało się paczkę bezpośrednio do domu. Dodatkowo ma się również możliwość płatności na miejscu. dlatego też nie trzeba dokonywać przelewów online.

W całej Polsce istnieje ponad 150 punktów stacjonarnego odbioru produktów ze strony Merlin.pl. Poza mieszkańcami Pomorza Zachodniego mogą z tego też korzystać osoby, które mieszkają między innymi w Wielkopolsce, na Śląsku, na Dolnym Śląsku, czy na Mazowszu.