Legenda muzyki House w Szczecinie

Legenda muzyki House w Szczecinie

14 listopada 2014 0 przez Karol

Podczas wielkiego klubowego wydarzenia w Szczecinie, które odbędzie się pod koniec listopada, na scenie wystąpi legendarna postać, bowiem sam Moguai. Artyście będzie towarzyszyć ponad 20 innych muzyków, którzy zajmują się graniem w klimatach house, progressive house oraz electro.

W sobotę 29 listopada 2014 roku, będzie miała miejsce tegoroczna edycja imprezy Inspiration. Impreza odbędzie się w klubie Peron 5 przy ulicy Czarnieckiego 8.

Norbert Kowalczyk, zwany inaczej jako dj Maiqel z Qarma Agency, która to jest organizatorem całego przedsięwzięcia, opowiada o tym czego będzie można spodziewać się po tej imprezie:

Tak jak w ubiegłym roku, kiedy na scenie można było usłyszeć Tomcrafta oraz Da Hoola, teraz również wystąpi dwóch headlinerów z zagranicy, czyli Tom Novy i Moguai. I tak jak do tej pory na imprezie chcemy połączyć dwa światy. Ten house’owy z tym trochę mocniejszym i bardziej progresywnym.

Maiqel również zaznacza, że Tom Novy należy do tych twórców, których on od zawsze chciał zaprosić do Szczecina. Dodaje on, że jest to artysta, którego kojarzy w zasadzie każdy:

To ikona muzyki house. Ma niezliczoną ilość singli, teledysków, do tego 6 wydanych albumów. To artysta rozpoznawalny dosłownie przez wszystkich. Nie ma chyba osoby, która nie kojarzyłaby choćby jednej jego produkcji. „Superstar”, „Your Body”, „Nov on Never” czy „Take it” to tylko kilka przykładów.

Kolejną bardzo rozpoznawalna postacią, która pojawi się na scenie, 29 listopada w Szczecinie będzie Moguai. Jest to artysta, który w swojej karierze odpowiadał za stworzenie takich numerów chociażby jak:

 • „I want. I need. I love”
 • „U know Y”

Muzyk cieszy się niezmiennie wysoką popularnością od kilkunastu już lat, można nawet powiedzieć, że ostatnim czasem jego rozpoznawalność znacząco wzrosła. Można go zobaczyć w zasadzie na prawie wszystkich imprezach klubowych na całym świecie. Zaistniał już na takich festiwalach jak Tomorrowland czy też UMF. Produkcje artysty są słuchane przez miliony ludzi na całym świecie i grają je nawet największe gwaizdy muzyki tanecznej.

Podczas imprezy Inspiration na dwóch scenach wystąpi ponad 20 różnej maści artystów, grających muzykę klubową, z całej Polski. Pośród nich będzie można znaleźć chociażby takie osobistości jak:

 • neeVald (RMF Maxxx/Poznań)
 • DJ DIABLLO aka COORBY (MDT Agency)
 • Cez Are Kane (Poznań)
 • DJ RoKO (Lordi/Łódź)
 • Unknown Poets (Elektrocity Team)
 • Maxx (Elefunk The Club/Poznań)
 • Jordy Jay (Łódź)

Osoby odpowiedzialne za organizację wydarzenia zapewniają, że na imprezie będzie można zauważyć naprawdę niezliczoną wręcz ilość efektów świetlnych. Na samo wydarzenie przygotują oni 30 metrów ekranów ledowych, bardzo wiele różnych wizualizacji do tego przepotężny sound system. Warto również wspomnieć, że na imprezie nie zabraknie również tancerek.

Cena biletów na inspiration 2014 w przedsprzedaży wynosi 59 złotych, zaś w dniu imprezy 69 złotych. W cenie 149 złotych można również nabyć bilety VIP. Bilety można zakupić również na stronie www.inspirationevent.eu i w wielu punktach przedsprzedażowych w Szczecinie, czyli:

 • e-megasport w Centrum Handlowym Nowy Turzyna
 • We wszystkich placówkach pizzeri Marco Polo, w Szczecinie