Jesteś studentem? Wejdź na mecz Pogoni Szczecin za darmo!

Jesteś studentem? Wejdź na mecz Pogoni Szczecin za darmo!

24 września 2014 0 przez Karol

5 października 2014 roku, w niedzielę o godzinie 15:30 odbędzie się mecz Pogoni Szczecin z Zawiszą Bydgoszcz. Z okazji rozpoczęcia roku akademickiego studenci będą mogli wejść na mecz całkowicie za darmo.

Żeby otrzymać darmową wejściówkę na mecz Pogoni wystarczy jedynie okazać ważną legitymację studencką. Jeżeli zaś jesteś studentem pierwszego roku, który nie posiada jeszcze legitymacji to obowiązującym dokumentem w tym wypadku będzie zaświadczenie o przyjęciu na studia. Promocja jest skierowana do wszystkich studentów, którzy nie ukończyli 26 roku życia.

Podczas meczu z Zawiszą Bydgoszcz, ma zostać wydzielony, specjalny, darmowy sektor dla studentów. Student, który przyjdzie na mecz będzie mógł zasiąść za darmo w sektorze numer 9. Będzie istniała możliwość zakupienia biletu na inny sektor, jednakże wtedy będzie wymagane uiszczenie normalnej opłaty, więc jeżeli zależy Wam na darmowym widowisku to musicie pogodzić się z tym, że dostępny będzie tylko sektor dziewiąty.

Darmowe bilety są ograniczone. Wyczerpanie zapasów nastąpi w momencie, kiedy skończą się wszystkie miejsca na sektorze numer 9.

Warto zwrócić uwagę, że promocja jest przeznaczona tylko dla osób, które posiadają ważną kartę kibica. Bilety dla studentów będą rozprowadzane tylko i wyłącznie w Fanshopie przy ulicy Karłowicza 28, z tyłu budynku VIP za niską trybuną, który jest otwarty od poniedziałku do soboty, od 10 do 17 oraz w punktu Pogoni Szczecin, który mieści się na drugim piętrze w Centrum Handlowym Galaxy. Dodatkowo w dniu meczu będzie można nabyć bilet na sektor numer 9 w kasach, czyli z tyłu budynku klubowego. Mimo wszystko warto jednak zwrócić uwagę na to, żeby dokonać tego odpowiednio wcześniej. Ze względu na to, że liczba darmowych biletów dla studentów jest ograniczona.

0 0 votes
Daj ocenę