Jaką niespodziankę szykuje Filharmonia?

Jaką niespodziankę szykuje Filharmonia?

18 września 2014 0 przez Karol

W niedziele w hallu głównym w Filharmonii ma się odbyć dosyć niecodzienna akcja, z racji chociażby tego, że organizatorzy nie zdradzają większych szczegółów. Mimo wszystko zapraszają oni do udziału wszystkich mieszkańców Szczecina, którzy chcą w niej uczestniczyć.

Na razie wiadomo tyle, że w Filharmonii ma odbyć się happening pod hasłem „Zajrzyj do Filharmonii w niedzielę (21 września) o 17:00” jest to pomysł Radzimira Dębskiego, zwanego Jimkiem. Szczecinianin mówił o tym, że w niedziele będzie działo się coś naprawdę niezwykłego podczas konferencji prasowej, która odbyła się w środę i na ten temat wypowiedział się w sposób następujący:

Chcę zorganizować coś co będzie ukłonem dla tych wszystkich ludzi, którzy jeszcze tutaj nie byli, ale też dla tych, którzy byli, ale chcą jeszcze.

Radzimir Dębski szczególnie zwracał uwagę na to, że cała inicjatywa jest kierowana dla wszystkich chętnych osób, nie tylko dla tych, którzy interesują się muzyką klasyczną, warto również wspomnieć, że cały udział w tej akcji jest całkowicie bezpłatny.

Dorota Serwa, Dyrektor Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie dodała od siebie kilka słów, które przybliżają nieco to co można będzie zobaczyć podczas tego happeningu:

Będzie muzycznie i głośno, choć może nie tak głośno jak na koncercie Vaia

Organizatorzy najwyraźniej są bardzo pewni siebie ponieważ kompozytor zapowiedział, iż o niedzielnej akcji, która będzie miała miejsce w Filharmonii Szczecińskiej dowie się nie tylko sama Polska, ale również z nią cały świat.

Dębski wszystkich niezdecydowanych stara się przekonać tym, że aby uczestniczyć w tej imprezie wcale nie trzeba ubierać się elegancko, można przyjść normalnie i swobodnie ubranym.