Jak spędzić Halloween w Szczecinie?

Jak spędzić Halloween w Szczecinie?

31 października 2014 0 przez Karol

Szczecin tak jak wiele miast w Polsce zaoferuje wszystkim miłośnikom spędzania w ciekawy sposób wolnego czasu wiele atrakcji w Halloween. W piątek, w Szczecinie znajdziecie chociażby takie eventy jak spacer z zombie, maraton z horrorami, dyniowe piwo, albo też czosnkowe poskramiacze wampirów. Halloween w Szczecinie będzie dniem, w którym na pewno będzie co robić. Wszyscy zainteresowani będą mogli odnaleźć tutaj zapewne coś dla siebie. W Szczecinie odbędą się chociażby takie atrakcje jak:

 • Zombie walk

  Halloweenowy wieczór to idealna pora, aby przejść się wraz z zombiakami w tzw. Zombie Walk. W Szczecinie będzie to pierwsza edycja tego typu imprezy. Marsz wystartuje o godzinie 19:00 i rozpocznie się on na placu Grunwaldzkim. Uczestnicy wydarzenia będą podążać w kierunku klubokawiarni PLR. Marsz będzie przebiegał między innymi przez ulice Śląską, deptak Bogusława, Wojska Polskiego czy też Jagiellońską. Przebrani uczestnicy marszu po drodze będą mogli wziąć udział w kilku atrakcjach oraz wyzwaniach.

 • Hallowenowy Rap w Alter Ego

  Wytwórni Raptor Records, czyli Deko, Kartman & Szajkobanda, Toki Tox, Jamnik / Esko, Set zagrają w klubie Alter Ego podczas Rap Halloween. Fani muzyki elektronicznej również znajdą tam coś dla siebie, ponieważ po rapowym koncercie odbędzie się tam impreza specjalnie dla nich. DeepBass Halloween to impreza, na której nie zabraknie house’u, trapu, drum and basuu czy dubstepu. Przebrane osoby oraz studenci zapłacą za wstęp 5 złotych, zaś reszta po 10 złotych od osoby. Wszystko zacznie się już o godzinie 19:30.

 • Klimat American Horror Story w Bloody Metal Night w Słowianinie

  Jeżeli zaś chodzi o klimaty nieco inne to znajdzie się je w Słowianinie, w którym będzie miała miejsce kolejna edycja Shades Of Metal In Szczecin. Na imprezie w klimatach American Horro Story będzie można usłyszeć takie zespoły jak:

  • Dirty Bastards ze Szczecin
  • Anvill ze Szczecin
  • Oversire z Wałcza
  • Ashes ze Szczecina
  • Awzan ze Szczecina

Zaś gościem specjalnym całej imprezy będzie zespół Quo Vadis, również z portowego miasta – Szczecina. Warto wspomnieć o tym, że impreza będzie zawierała w sobie znacznie więcej, niż same metalowe dźwięki. Zaplanowano tam również performance, wystawy oraz stoiska tematyczne. Pierwsze osoby mogą już zacząć pojawiać się o godzinie 18:00. Koszt biletów to 10 złotych i można je nabyć w Słowianinie.

 • Absurd i FemFast

  Klub Muzyczny Absrud w Halloweenowy wieczór zaplanował imprezę, na której będzie można posłuchać czterech rockowo-metalowych zespołów, w których składzie znajdują się niezwykłe kobiet. Podczas imprezy FemFest będziecie mogli posłuchać takich zespołów jak Milczenie Owiec z Gdańska, Saprophyte, Nutshell oraz Unboud ze Szczecina. Bilety będą kosztować 15 złotych w przedsprzedaży, zaś w dniu imprezy 25 złotych. Impreza rozpoczyna się o godzinie 19:00.

 • Horrory i Noc Grozy w Multikinie

  ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów to już coroczne święto miłośników filmów, które powodują drżenie rąk i wzbudzają strach. Wydarzenie, które odbędzie się w multikinie jest przeglądem filmów grozy, które w ostatnim roku można było obejrzeć w poslkich kinach. W tym roku, podczas Nocy Grozy i Horrorów będzie można obejrzeć cztery mroczne oraz przerażające filmy. Każdy z filmów jest inny, jednak wszystkie przez cały czas bardzo trzymają w napięciu oraz przyspieszają bicie serca. Uczestnicy imprezy będą mogli obejrzeć takie filmy jak kontrowersyjny „Rogi”, bardzo upiorny i powodujący ciarki na plecach „Babadook” czy też znany już wszystkim i uważany za najlepszy horror wszech czasów „Egzorcysta”. Dodatkowo znajdzie się tam również wstrząsające i złowrogie „13 grzechów”. Bilety oscylują w cenie od 24 do 35 złotych. Filmowa noc grozy rozpoczyna się o 22:00.

 • Szalejące Zombie w Českým Filmie

  Český Film, mieszczący się przy alei Jana Pawła II 3 zaprasza na Zombie Party. W ten dzień będą wyświetlane filmy o tematyce zombie. Organizatorzy liczą na to, że uczestnicy przebiorą się za zombie. Najlepsze przebrania zostaną nagrodzone. Ponadto w ten dzień, w barze będzie można zakupić piwo dyniowe. Początek imprezy zaczyna się o godzinie 20:00 i dodatkowo wstęp jest całkowicie wolny.

 • Noc grozy w Starej Komendzie

  Wśród pajęczyn oraz starych przedmiotów, które są oświetlone lekko tlącym się światłem, w Starej Komendzie będzie istniała możliwość, aby posłuchać sobie koncertu w klimatach bluesowo-rockowych. w ten wieczór wystąpi zespół „So(u)l Brorthers”. Organizatorzy twierdzą, że nie zabraknie dobrej zabawy, baśniowych postaci oraz poskramiaczy wampirów, oczywiście bardzo mocno czosnkowych. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a rozpoczyna się ona o godzinie 20:00.

 • Straszna noc w Elefunk The club

  Elefunk The club z okazji Halloween zaprasza na przerażające dźwięki, które będa serwowane nie tylko przez rezydentów klubów, czyli Maxxa i Maiqela, ale również przez gościa wieczoru, czyli Jordy Jay’a. Do później pory, bo aż do 23:00 wstęp jest całkowicie bezpłatny, zaś później panowie będą musieli zapłacić 15 złotych, a panie nieco mniej bo 10 złotych.

 • Przerażająca noc w City Hall

  Już wieczorem o 21:00 będzie można usłyszeć na dolnym piętrze w City Hall taką mieszankę popu, rapu, rnb, uk-garage oraz dancehallu, a jeżeli chodzi o TanZ Bar to tam zagości muzyka elektroniczna rodem z deep/tech/house. Sam Insecton z Nowego Jorku będzie gościem specjalnym w TanZ Barze. Osoby, które się przebiorą będą mogły wziąć udział w konkursie na najlepszy kostium oraz zdobyć Tytuł Potwora Roku. Za wstęp każdy będzie musiał zapłacić 15 złotych.

 • Impreza Halloweenowa w Senso Club

  Halloween w Senso, czyli Tricky Treatrs ma to być jedyna taka noc, w której uczestnicy będą mieli, aż tyle wrażeń w ciągu całego roku. Organizatorzy zdecydowali się zapowiedzieć efekty pirotechniczne przed lokalem, zaś w środku odbędzie się show w wykonanie Robotów Led oraz Make-up FX Halloween. Wstęp do godziny 23:00 jest całkowicie bezpłatny, do północy 10 złotych, zaś od północy, gdy będzie trwać Power Hour trzeba będzie zapłacić 20 złotych za wejście.