Gdzie stanie multimedialna ciężarówka McDonald’s w Szczecinie?

Gdzie stanie multimedialna ciężarówka McDonald’s w Szczecinie?

21 listopada 2014 0 przez Karol

Będzie można obejrzeć pokazy 3D oraz skorzystać z poczęstunku. Wszyscy zainteresowani będą również mogli odwiedzić kuchnię McDonald’s i obejrzeć uprawy warzyw, które są niezbędne dla tej sieci.

W Centrum Handlowym Ster od 22 do 23 listopada będzie można obejrzeć multimedialną ekspozycję McDonald’s. Według zapewnień organizatorów interaktywne instalacje 3D pozwolą uczestnikom na zobaczenie czym tak naprawdę jest świat jakości McDonald’s.

Cała ekspozycja została umiejscowiona na mobilnej platformie, która to jest przymocowana do ciężarówki. Cały obiekt składa się z trzech części.

Dzięki panelom 3D będzie można w sposób wirtualny mieć kontakt z surowcami, których McDonald’s używa do tego, aby przygotować swoje produkty. Gogle Virrzmo 3D pozwolą wszystkim chętnym na zajrzenie do restauracyjnej kuchni, zaś w kinie 3D będą oni mogli obejrzeć jak wygląda uprawa warzyw McDonald’s.

Pracownicy McDonald’s w sobotę oraz niedzielę od godziny 12 do 18, będą oprowadzać gości. Wycieczka po wirtualnym świecie McDonalds nie należy do najdłuższych, ponieważ trwa raptem 15 minut. Na jej zakończenie uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak wygląda ich stan ich wiedzy, dzięki krótkiemu testowi, a ponadto będzie można również liczyć na prawdziwy poczęstunek.

Mobilny pokaz McDonald’s ma za zadanie odwiedzić łącznie 13 miast, z całej Polski. Powodem, dla którego on ma miejsce jest akcja promocyjna McDonald’s „Nasze produkty, Twoje pytania”.