Gdzie powstanie nowy Intermarche w Szczecinie?

Gdzie powstanie nowy Intermarche w Szczecinie?

11 grudnia 2014 1 przez Karol

Współpraca z lokalnymi przedsiębiorcami, podatki, które wpłyną do gminy oraz 40 nowych miejsc pracy. Przedstawiciele Intermarche w taki właśnie sposób wypowiadają się o zaletach tego sklepu i jego działalności w Szczecinie.

Będzie to już drugi sklep Intermarche w Szczecinie. Jego działalność rozpoczęła się w czwartek, 11 grudnia o godzinie 8 rano. Jest to duży sukces dla małych firm, ponieważ w takim przypadku będą mogły wyjść ze swoją ofertą do szerszego grona klientów i zacząć sprzedawać swoje produkty w markecie. Będzie to już 25 placówka, która będzie funkcjonować w regionie województwa zachodniopomorskiego.

Grażyna Skiba-Antczak oraz Jerzy Antczak, którzy pełnią rolę właścicieli nowego marketu Intermarche w Szczecinie, wypowiadają się na temat promocji produktów:

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić mieszkańców Szczecina na oficjalne otwarcie naszego supermarketu. Z tej okazji przygotowaliśmy dla nich liczne atrakcje, w tym promocje produktowe. Nasz punkt sprzedaży oferować będzie ciekawą gamę produktów i wyrobów, w tym smaczne i świeże produkty wędliniarskie z wędzarni Intermarché.

W kolejnym zachodniopomorskim Intermarche można tam znaleźć około 14 tysięcy różnych wyrobów i towarów spożywczych, ale również towarów przemysłowych. Mniej więcej tak samo jak w pozostałych punktach Intermarche w Polsce, tak również i w Szczecinie będzie można znaleźć sporą gamę lokalnych i świeżych produktów chociażby takich jak nabiał, owoce czy też warzywa. Market Intermarche nie ma również zamiaru oferować pieczywa kupowanego masowo, a będzie oferować pieczywo, które zostało wytworzone w ich własnej piekarni. Również tradycyjne wędliny będą miały swoje własne miejsce, w którym będą wyrabiane na terenie marketu. Warto również zauważyć, że będzie ponadto prowadzony rozbiór mięsa. Wszystkie osoby, które ponadto cenią zdrową żywność będą mogły zdecydować się na zakup produktów ekologicznych oraz bio. Dodatkowo Intermarche będzie oferować swoje własne produkty.

Miłośnicy alkoholi znajdą również w ofercie Intermarche szeroki zbiór win, które będą dobierane przez enologa sieci. Kilku lokalnych producentów nawiązało już współpracę z nowym szczecińskim Intermarche, a będą oni dostarczać do marketu zdrową żywność, wyroby cukiernicze czy też pieczywo wysokiej klasy.

Kolejny szczeciński market Intermarche jest umiejscowiony przy ulicy Dąbskiej 103. Całkowita powierzchnia, która będzie do dyspozycji klientów wynosi 1170 metrów kwadratowych. Supermarket ma być czynny od poniedziałku do soboty w godzinach o 8 do 21, zaś w niedzielę będzie otwarty pomiędzy 10, a 19. Klienci marketu będą mogli skorzystać z 7 kas, w których będzie można również płacić bonami Grupy Muszkieterów oraz Sodexo. Na dzień dzisiejszy nie ma możliwości płatności kartami płatniczymi, ale w przyszłości ma się to zmienić. Klienci, którzy posiadają samochody i chcą podjeżdżać nim po zakupy będą mieli do dyspozycji mniej więcej 100 miejsc służących do parkowania.