Filharmonia szczecińska najlepszym projektem

Filharmonia szczecińska najlepszym projektem

10 grudnia 2014 0 przez Karol

Podczas konkursu architektonicznego Eurobuild Awards 2014 w kategorii Architectural Design of the Year zwycięzcą publiczności została filharmonia szczecińska, która mieści się przy ulicy Małopolskiej. Wielu Szczecinian narzeka na tę konstrukcję, nazywając ją blaszakiem, jednak się okazuje innym ona się bardzo podoba.

750 osób, które są związane z rynkiem nieruchomości wzięło udział w wyborze najlepszego projektu architektonicznego w Polsce. Szczecińska filharmonia miała do pokonania ponad 19 innych obiektów z całej Polski.

Nagroda została odebrana przez Marka Kubika, dyrektora Wydziału Obsługi Inwestorów i Biznesu, który czynił honory w imieniu Prezydenta Szczecina. Uroczysta gala, podczas której wręczano nagrody miała miejsce w warszawskim hotelu Hilton. Anglojęzyczny miesięcznik Eurobuild CEE był odpowiedzialny za organizację tego przedsięwzięcia.

Eurobuild awards są nagrodami, które przyznaje się firmom, które działają na rynku budownictwa i nieruchomości komercyjnych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Nagrody mają na celu wyłonienie najlepszych przedsiębiorstw oraz projektów, które zostały zrealizowane w konkretny roku.