Coyote Club znów otwarty

Coyote Club znów otwarty

29 września 2014 0 przez Karol

Prawie dwa miesiące trwał remont w Coyote Club. W sobotę, 27 września 2014 roku odbyła się pierwsza impreza od rozpoczęcia remontu w tym klubie. Czy warto było czekać na nowe otwarcie klubu?

Izabela Czeladzińska z Coyote Club opowiada o tym jak wygląda klub po remoncie:

Zdecydowaliśmy się na remont, ponieważ lokal był naprawdę wyeksploatowany. Minęło w końcu 6 lat od jego otwarcia. Chcieliśmy więc odświeżyć design klubu i odnowić wnętrze. Dalej oczywiście pozostajemy przy idei Coyote, która zawsze się nam podobała. Zmienia się tylko to, że od wtorku do soboty za barem frontowym zobaczymy same coyotki, bez barmanów.

Jak prezentuje się Coyote Club po remoncie?

Wystrój Coyote Club uległ nieco zmienia, aktualnie jest on utrzymany w kolorystyce biało-czarnej, która została uzupełniona o loże w odcieniach fuksji. Zmianom uległa również podłoga w samym klubie. Czeladzińska na ten temat wypowiadała się w taki sposób:

Została wylana od nowa. Jest teraz fioletowa z białymi nieregularnymi wzorami oraz świecącymi drobinkami. Na pierwszy rzut oka wygląda to tak jakby komuś wylało się wiadro z farbą, ale po zapaleniu klubowych świateł efekt jest powalający

Na ścianie za frontowym barem zamontowano ekrany, które są kompletną nowością w klubie i zastępują one świecące „bubbles”, które mieściły się wcześniej w tym samym miejscu. Iza Czeladzińska na ich temat wypowiada się w taki sposób:

Będą na nich wyświetlane różnego rodzaju animacje oraz teledyski, kompatybilne do tworzonej przez didżeja muzyki

Dodatkowo dodała również, że w klubie będzie coraz bardziej promowany gatunek muzyczny nu-disco. Staje się on w wielu kręgach bardzo popularny i polega na połączeniu starych utworów z lat siedemdziesiątych oraz osiemdziesiątych z nowoczesną aranżacją muzyczną.

Kolejnym zmianom w klubie również uległa lokalizacja didżejki. Została ona umiejscowiona znacznie bliżej frontowego baru. Jeżeli się wejdzie do lokalu to będzie ona widniała po lewej stronie baru. Dzięki takiemu usytuowaniu, didżej będzie miał o wiele bardziej lepszy i bardziej bezpośredni kontakt z bawiącymi się gośćmi klubu.