Wrześniowe rabaty na meble kuchenne – jak taniej urządzić kuchnię?

Wrześniowe rabaty na meble kuchenne – jak taniej urządzić kuchnię?

25 września 2021 0 przez Głos Szczecina

Przez cały wrzesień trwa promocja, w której zyskać można 15-procentowy rabat na meble kuchenne marki Verle Küchen. Tylko teraz te wysokiej klasy meble modułowe możesz zdobyć w tak atrakcyjnej cenie. Sprawdź zasady promocyjnej oferty i dowiedz się, gdzie skorzystasz z niej w województwie zachodniopomorskim.

Marka Verle Küchen – symbol jakości i trwałości

Verle Küchen jest producentem wysokiej klasy mebli modułowych, z wykorzystaniem których możemy w łatwy sposób stworzyć zabudowę na wymiar właściwie do każdego pomieszczenia – niezależnie od jego wymiarów czy kształtu. Meble te wytwarzane są na zamówienie w cieszących się renomą niemieckich fabrykach z najwyższej jakości materiałów, a sam producent udziela na nie aż 5-letniej gwarancji. To właśnie za jakość, trwałość i estetykę wykonania użytkownicy cenią je najbardziej. Marka Verle oferuje nam ponad 20 różnych kolekcji mebli, które są na tyle uniwersalne, że z ich pomocą swobodnie można urządzić nie tylko kuchnię, lecz także łazienkę, salon, garderobę, przedpokój czy pralnię.

Minus 15% na meble Verle

Jeżeli zainteresowała Cię oferta Verle Küchen, mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Przez cały wrzesień marka udziela 15-procentowej zniżki na wszystkie swoje kolekcje. Oznacza to, że w atrakcyjnej cenie możemy urządzić kuchnię w dowolnej stylistyce, aranżując pomieszczenie w stylu klasycznym, nowoczesnym, rustykalnym, prowansalskim, industrialnym czy skandynawskim. Wystarczy udać się do najbliższego, biorącego udział w akcji, studia partnerskiego Verle. Ale to nie koniec dobrych informacji, bo kiedy w studiu jednocześnie zdecydujemy się również na zakup dużego AGD marki Siemens, możemy liczyć na jeszcze jeden bonus.

Wrześniowe rabaty na meble kuchenne – jak taniej urządzić kuchnię?

„5 lat spokoju” od marki Siemens

Decydując się na zakup mebli kuchennych wraz ze sprzętami marki Siemens, możemy cieszyć się dodatkowymi korzyściami w postaci przedłużonej gwarancji na AGD. Bezpłatną, 5-letnią ochronę, możemy zyskać, jeżeli tylko w przeciągu 1 miesiąca zarejestrujemy naszą transakcję na stronie: www.program2plus3.pl, wypełniając formularz i załączając dowód zakupu mebli oraz urządzeń marki Siemens. Po weryfikacji zgłoszenia przydzielona zostanie nam dodatkowa gwarancja.

Funkcjonalna przestrzeń w kuchni

Verle Küchen w swoich produktach stawia na jakość i funkcjonalność. Dlatego w ofercie marki znajdziemy nie tylko same meble, lecz także praktyczne systemy, które podnoszą funkcjonalność naszej zabudowy. Chodzi tu m.in. o takie rozwiązania jak: systemy do szafek narożnych, kosze na prowadnicach, szafki typu cargo, wysuwane półki, automatycznie otwierane i zamykane fronty w górnych szafkach czy elektryczne otwieracze do szuflad. Warto zwrócić też uwagę na niespotykane nigdzie indziej specjalne blaty Xtra. Te nowoczesne, cienkie blaty o szczególnej trwałości pokryte zostały powłoką antybakteryjną, co znacznie ułatwia utrzymanie ich w higienicznej czystości.

Promocja na meble Verle Küchen – gdzie skorzystać z zachodniopomorskim?

Na terenie całego kraju funkcjonuje już ponad 20 salonów meblowych Verle Küchen. Dwa studia partnerskie znajdziemy również w województwie zachodniopomorskim. Z wrześniowych rabatów skorzystamy, udając się do salonu:

  • MARCON w Szczecinie, mieszącego się przy ul. Santockiej 39 oraz
  • MADERA w Stargardzie, przy ul. ul. Pogodnej 4/6.

Czekają tam na nas specjaliści od projektowania kuchni i doboru sprzętów AGD. W obydwu studiach znajdziemy też bogatą ofertę innych elementów wyposażenia kuchennych wnętrz, np. oświetlenia, dekoracyjnych dodatków czy niezbędnych akcesoriów.

0 0 votes
Daj ocenę