Listwy przypodłogowe lakierowane Lagrus

Listwy przypodłogowe lakierowane Lagrus

11 czerwca 2021 0 przez Głos Szczecina

Jesteś w trakcie wykończenia lub remontu domu? Zastanawiasz się nad wyborem listw, które idealnie będą współgrały z całym pomieszczeniem? Jeśli tak, na pewno ucieszy Cię fakt, że rozwiązaniem Twojego problemu może okazać się listwa lakierowana Lagrus. Specjalnie z myślą o osobach takich jak Ty, stworzyliśmy ten krótki tekst, w którym zestawimy najpopularniejsze modele listwy Lagrus.

Jesteś w trakcie wykończenia lub remontu domu? Zastanawiasz się nad wyborem listw, które idealnie będą współgrały z całym pomieszczeniem? Jeśli tak, na pewno ucieszy Cię fakt, że rozwiązaniem Twojego problemu może okazać się listwa lakierowana Lagrus. Specjalnie z myślą o osobach takich jak Ty, stworzyliśmy ten krótki tekst, w którym zestawimy najpopularniejsze modele listwy Lagrus.

Na co zwracać uwagę wybierając listwę do domu

Choć początkowo może wydawać się, że zakup listwy nie jest trudnym zadaniem, należy jasno podkreślić, że to właśnie szczegóły sprawiają, że wnętrze jest spójne, a wszystkie elementy doskonale siebie pasują. Wybierając listwę przypodłogową warto zwracać uwagę przede wszystkim na jej jakość. Co to znaczy? Na jakość listwy składa się wiele czynników. Jednym z nich jest oczywiście materiał, z którego jest zrobiona dana listwa. Listwy przypodłogowe mogą być zrobione z drewna, ze sklejki bądź też z plastiku. Nikogo nie zdziwi raczej fakt, że najlepszym wyborem będzie niewątpliwie listwa drewniana, warto jednak wiedzieć, że w niektórych przypadkach, zdecydowanie lepszym wyborem będzie listwa se sklejki bądź z plastiku. Dlaczego? Listwy wykonane z drewna posiadają charakterystyczny wygląd, który nie zawsze pasuje do wszystkich pomieszczeń (zwłaszcza gdy dane wnętrze jest urządzone w nowoczesnym stylu). Listwy drewniane są również znacznie droższe niż ich zamienniki. Jeśli zatem jesteś na etapie wyboru listw do swojego wnętrza, weź pod uwagę wyżej wymienione elementy, by mieć pewność co do tego, że Twój dom będzie się prezentował możliwie jak najlepiej.

Najpopularniejsze modele

Listwy przypodłogowe lakierowane Lagrus charakteryzują się nie tylko doskonałą jakością, ale również świetnym designem. Nad wyglądem listw pracowali wybitni specjaliści, którzy doskonałe znają się na swoim fachu. Każdy, kto choć raz miał okazję widzieć na żywo listwy Lagrus z pewnością doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak świetne pierwsze wrażenie są w stanie zrobić. Listwy Lagrus cieszą się świetnymi opiniami klientów, którzy zdecydowali się na zakup jednego z wielu modeli. Uśmiech na twarzach konsumentów jest zdecydowali najlepszą reklamą produktu. Warto zaznaczyć, że oprócz świetnej jakości, którą można cieszyć się latami, listwy Lagrus oferują również bardzo dobre ceny, które zaskakują znaczną większość osób. Biorąc pod uwagę to, że oferta Listw Lagrus jest bardzo szeroka, postanowił stworzyć krótkie zestawienie najpopularniejszych modeli, tak by, jak najbardziej ułatwić Ci podejmowanie decyzji.

Standard 150

Listwa Lagrus standard 150 posiada trójwarstwowe lakierowanie składające się z izolacji, podkładu oraz nawierzchni, dzięki czemu jest ona wytrzymała oraz świetnie się prezentuje. Estetyka listwy standard 150 została zachowana na bardzo wysokim poziomie, a jej wykończenie to klasyczny półmat, który sprawdza się w niemal każdym pomieszczeniu. Lakier poliuretanowy, który został użyty do malowania listwy Lagrus standard 150, charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na zarysowania, odpryski, a także niechciane żółknięcia. Ważną informacją jest fakt, że dolna krawędź listwy jest izolowana przeciwwilgociowo.

Soft 80

Listwa Lagrus soft 80 to typowo ozdobna opcja, która nadaje pomieszczeniu ciekawego wykończenia. Listwy Lagrus soft 80 są dostępne w dwóch opcjach: standard oraz plus. Tak zwane listwy plus są stosowane przeważnie w pomieszczeniach, które charakterystyczny się stosunkowo dużą wilgotnością. Lakierowanie listwy Lagrus soft 80 odbywa się wielowarstwowa, dzięki czemu są one odporne na wilgoć oraz inne czynniki, które mogą negatywnie wpływać na ich stan.

Classic r1

Lagrus classic r1 to prosta oraz ponadczasowa listwa, która idealnie pasuje do pomieszczeń takich jak kuchnia, salon czy też sypialnia. Dzięki swojemu stosowanemu, białemu kolorowi, listwa idealnie współgra z niemal każdym stylem zaczynając od modernistycznych pomieszczeń po opcje glamour. Każda listwa Lagrus może być dodatkowo wylakierowana na dowolny kolor, zatem to Ty decydujesz o tym, jak finalnie będzie się ona prezentowała. Do stworzenia listwy Lagrus używa się wysokiej jakości materiału MDF. Dzięki temu możesz mieć pewność co do tego, że listwa będzie odporna na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz fizyczne. Co ciekawe, wszystkie modele listwy Lagrus posiadają frezy, które umożliwiają przeciąganie okablowania w ścianie. Jest to niewątpliwie duży ukłon w stronę osób, które cenią sobie proste rozwiązania. Dzięki temu ułatwieniu zamontowanie listwy przypodłogowej
Lagrus classic r1 jest dziecinie proste.

0 0 votes
Daj ocenę