Rolety SCREEN – czym się cechują i jaka jest ich skuteczność?

Rolety SCREEN – czym się cechują i jaka jest ich skuteczność?

15 lipca 2020 0 przez Głos Szczecina

W cieplejsze miesiące w roku często zmagamy się z problemem dużego nasłonecznia, które miłe jest na zewnątrz, jednak w domu może powodować dyskomfort, przeszkadzać w korzystaniu z komputera czy oglądaniu telewizji. Problem jest większy, gdy posiadamy w naszym domu duże przeszklenia – i właśnie z myślą o nich powstały rolety typu SCREEN. Przesłony te znajdą swoje zastosowanie w takich właśnie wypadkach, będąc dobrym rozwiązaniem dla okien dużych i o nietypowych kształtach. Czym jeszcze cechują się te rolety?

Skuteczna ochrona przed słońcem

Specjalna tkanina, z której wykonana jest roleta, zapewnia wysoką, bo aż 75% ochronę przed światłem słonecznym, zapobiegając nagrzewaniu się pomieszczeń. Przy tym, wciąż posiadamy dostęp do światła dziennego. W ofercie sklepu WAKO rolety żaluzje znajdziemy rolety SCREEN o różnym stopniu otwarcia (czyli przezierności), w tym rolety z możliwością całkowitego zaciemnienia. Drzemka w środku dnia nie będzie stanowiła problemu!

Tak skuteczna ochrona daje nam wiele korzyści – chroniąc budynek przed przegrzewaniem się, możemy także zwiększyć wydajność klimatyzacji, a tym samym wygenerować oszczędności w domowym budżecie. Takie rolety to świetna inwestycja.

Rolety SCREEN – czym się cechują i jaka jest ich skuteczność?

Wielofunkcyjność

Dzięki wprowadzonemu systemowi prowadnic, do których roleta ściśle przylega, za pomocą specjalnego zamka, rolety SCREEN pełnią także z powodzeniem funkcję moskitiery. Rolety chronią nas przed owadami oraz zanieczyszczeniami. Podobnie, system ten zabezpiecza same rolety przed gwałtownymi warunkami pogodowymi, takimi jak silny wiatr (dochodzący do 145km/h). Dzięki takim rozwiązaniom, rolety SCREEN są wielofunkcyjne i niezwykle trwałe.

Nowoczesny design

Co równie ważne, rolety dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, co sprawia, że łatwo znajdziemy produkt, który podkreśli walory estetyczne elewacji naszego domu. Tkaniny rolet są trudnopalne oraz antyalergiczne, co również przemawia na korzyść tego produktu.

Rolety SCREEN – czym się cechują i jaka jest ich skuteczność?

Źródło: WAKO rolety żaluzje

Łatwe sterowanie

Rolety SCREEN dostępne w ofercie WAKO rolety żaluzje znajdziemy w wersji ze sterowaniem za pomocą pilota, przełącznika bądź urządzenia mobilnego. Istnieje także możliwość zastosowania napędów solarnych, w miejscach, gdzie brak instalacji elektrycznej. Takie rozwiązania zapewniają maksimum wygody użytkownikowi, stanowiąc o wyjątkowej klasie tych produktów.

Żaluzje SCREEN to nowoczesne i funkcjonalne produkty dla Twojego domu. Skorzystaj z atrakcyjnych rabatów o wysokości 5% w sklepie online WAKO rolety żaluzje i wybierz swoje rolety na lato. Skontaktuj się ze sklepem pod numerem telefonu 601625817. Czekają na Ciebie rozwiązania uszyte na miarę.

0 0 votes
Daj ocenę