Podstawowe informacje na temat depilacji laserowej LightSheer

Podstawowe informacje na temat depilacji laserowej LightSheer

13 września 2020 0 przez Głos Szczecina

Każda kobieta, lecz również i coraz częściej panowie, chcą mieć piękne, gładkie i wydepilowane ciało. Jak jednak wiadomo, dbanie o taki jego stan jest dość kłopotliwe oraz co najważniejsze, pracochłonne. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na trwałe usunięcie owłosienia z ciała poprzez wykorzystanie do tego celu depilacji laserowej LightSheer. Czym jest ten zabieg i na czym dokładnie polega?

Na czym polega zabieg depilacji laserowej?

Każdy, kto przynajmniej raz w życiu depilował swoje ciało, wie, jak bardzo jest to przykry rytuał. Nie tylko jest to czynność nieprzyjemna i bolesna, to w dodatku nietrwała, ponieważ polega jedynie na wyrywaniu włosa. A jak każdy doskonale wie, wyrwany włos będzie stale odrastał, co oznacza, że standardowa depilacja jest jedynie krótkotrwałym rozwiązaniem problemu.
Zupełnie inaczej jednak wygląda depilacja laserowa LightShreen. Celem w tym wypadku nie jest pozorne rozwiązanie problemu nadmiaru włosów na ciele, lecz skuteczne rozwiązanie tego problemu. W jaki konkretnie sposób? Poprzez wypalenie, czyli też inaczej mówiąc, usunięcie mieszka włosowego. To właśnie z niego wyrasta włos, więc jeśli go nie będzie, rzecz jasna zniknie owłosienie.

Czy jest to zabieg bezpieczny?

Wiele osób obawia się, że taki zabieg musi być bardzo bolesny. W końcu ingeruje się promieniem lasera we własne ciało, aby wypalić w nim niepotrzebne elementy. Jak się jednak okazuje, jest to strach zupełnie niemający poparcia w faktach.
Po pierwsze zabieg w żadnym stopniu nie jest ryzykowny dla pacjenta. Struktura skóry wokoło włosa nie ulega nawet najmniejszemu zniszczeniu, ponieważ promień lesera kierowany jest niezwykle precyzyjnie w miejsce, gdzie znajduje się mieszek włosa. Po drugie, z racji minimalnej mocy lasera, a także bardzo krótkiego działania na ciało, jest to zabieg zupełnie nie wyczuwalny, a tym samym całkowicie bezbolesny.

Podsumowanie

Depilacja laserowa LightSheer to nowoczesne rozwiązanie bardzo kłopotliwego problemu. Warto z niej skorzystać, aby raz na zawsze się z nim uporać.

Artykuł powstał we współpracy z https://proclinic.pl

0 0 votes
Daj ocenę