Kamery Insta360 ONE X2 i Insta360 ONE R. Którą wybrać dla siebie?

Kamery Insta360 ONE X2 i Insta360 ONE R. Którą wybrać dla siebie?

22 listopada 2020 0 przez Głos Szczecina

Insta360 to kamery, które powstały po to, aby dzielić się emocjami jeszcze łatwiej niż dotychczas. Dzisiaj marka ma w swoim asortymencie pełną gamę modeli stworzonych z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach stale poszukujących nowych wrażeń. Jaką kamerę Insta360 wybrać dla siebie?

Insta360 ONE X2 – kieszonkowa kamera z zaawansowaną stabilizacją
Jeżeli szukasz kamery sportowej, która będzie mogła zmieścić się w kieszeni, Insta360 ONE X2 to model, który zasługuje na szczególną uwagę. To nowa odsłona popularnej kamery sferycznej ONE X, która wyróżnia się jeszcze lepszą rozdzielczością i doskonałą stabilizacją.

Insta360 ONE X2 pozwala na nagrywanie wideo w 5.7K z użyciem systemu kompresji H-265. Stabilizacja FlowState wykorzystująca 6-osiowy żyroskop oraz sztuczną inteligencję gwarantuje idealnie płynne filmy nawet przy słabszym oświetleniu.

Na uwagę zasługują również funkcje: Horizon Lock, która umożliwia zablokowanie horyzontu, TimeShift dla nagrywania w zwolnionym lub przyspieszonym tempie, niewidzialny Selfie Stick. To wszystko w wodoodpornej obudowie IPX8 zapewniającej szczelność do 10 metrów.

Insta360 ONE R – kamera dopasowana to Twoich potrzeb
Insta360 ONE R to pierwsza na świecie modułowa kamera sportowa wyposażona w wymienne obiektywy. Pozwala na rejestrowanie obrazu w jakości 5.7K do 30 fps, 4K w wariancie do 60 fps oraz Full HD do 200 fps.

Kamerę Insta360 ONE R wyposażono również w szeroką gamę funkcji, między innymi w technologię FlowState dla redukcji drgań, wsparcie dla technologii HDR i Color Plus dla żywych kolorów, tryb nagrywania nocnego.

Elementy kamery można łatwo do siebie dopasować – bez kłopotliwego montażu. Wytrzymała oraz wodoodporna obudowa IPX8 gwarantuje bezpieczne nagrywanie w najbardziej wymagających warunkach.

W kolekcji znajduje się również kamera Insta360 ONE R 1-Inch Edition – z 1-calowym sensorem dla jeszcze lepszych filmów i zdjęć o niespotykanej dotąd jakości w sektorze kamer sportowych.

Kamery Insta360 można zakupić w dobrych sklepach fotograficznych i elektronicznych.

Artykuł powstał we współpracy z https://insta360.com.pl/pl/

0 0 votes
Daj ocenę