Płatność przelewem za rower miejski!

Płatność przelewem za rower miejski!

3 września 2014 0 przez Karol

Już można zauważyć, że powoli Szczeciński Rower Miejski ulega pewnym zmianom. Wynika to głównie z tego, że użytkownicy już nie muszą zapamiętywać chociażby kodu do zapięcia. Ponieważ szyfr już można dostać poprzez usługę SMS. Jednak poza tym doszła w końcu kolejna innowacja, czyli możliwość zapłacenia za rower przelewem.

Od kiedy wchodzą zmiany?

Już od 1 września, czyli od poniedziałku wszystkie chętne osoby mogą zarejestrować się w systemie Roweru Miejskiego już nie tylko za pomocą portalu internetowego. Tym razem zastosowano nieco inne rozwiązanie. Mianowicie każda osoba, która jest chętna, a jednak nie ma ochoty korzystać z serwisu PayPal aby dokonać płatności może równie dobrze udać się do siedziby spółki Nieruchomości i Opłaty Lokalne, żeby tam dokonać tradycyjnego przelewu. Jednakże trzeba ponadto zwrócić uwagę na niego inny fakt. Ponieważ osoby, które wybiorą ten właśnie sposób będą musiały uzbroić się w znacznie większą cierpliwość niżeli Ci, którzy korzystają z serwisu PayPal. Ponieważ kwota przelewu zostaje zaksięgowana w przeciągu 48 godzin.

Jak wygląda sytuacja Roweru Miejskiego?

Marcin Jeż z BikeU jest bardzo zadowolony z tego co się dzieje w okół Rower Miejskiego w Szczecinie uważa on ponadto, że była to najlepsza premiera tegoż, że roku jeżeli chodzi o jakiekolwiek rowery miejskie w całej Polsce. Wynika to z danych, które zostały podliczone przez Zarządce Roweru Miejskiego. Podliczył on pierwszy okres funkcjonowania Bike_S.

Cennik:

  • Opłata inicjalna 20 zł.
  • 0 – 20 minut 0 zł
  • 21- 60 minut 1 zł
  • Druga godzina 3 zł
  • Trzecia godzina 5 zł
  • Czwarta i następne 7zł
0 0 votes
Daj ocenę